merXu
Cancel
Training for mobile mobile platforms - scissors - IPAF PAL 3a

Training for mobile mobile platforms - scissors - IPAF PAL 3a

Licencje IPAF, czyli tak zwane karty PAL (Powered Access Licence) są akceptowanym dokumentem poświadczającym wiedzę i kompetencje do użycia podestów roboczych w ponad 40 krajach na całym świecie. Uprawnienia PAL: są wydawane operatorom, którzy zdali egzamin po szkoleniu w certyfikowanym centrum... Show more
This service can be delivered to
Price to negotiate
Contact supplier to negotiate the price.
or
 • Full flexibility
 • Need help?
Training for mobile mobile platforms - scissors - IPAF PAL 3a

Licencje IPAF, czyli tak zwane karty PAL (Powered Access Licence) są akceptowanym dokumentem poświadczającym wiedzę i kompetencje do użycia podestów roboczych w ponad 40 krajach na całym świecie.

Uprawnienia PAL:

 • są wydawane operatorom, którzy zdali egzamin po szkoleniu w certyfikowanym centrum szkoleniowym IPAF

 • uzyskane po szkoleniu według restrykcyjnych standardów IPAF poświadczają, że posiadacze licencji PAL należą do najbezpieczniejszych i najbardziej produktywnych operatorów podestów

 • są respektowane międzynarodowo we wszystkich branżach na świecie.

  Czym jest licencja PAL?

  Karta PAL (Licencja Operatora wydana przez IPAF) jest akceptowana na całym świecie w wielu branżach jako certyfikat potwierdzający kwalifikacje operatorów podestów ruchomych.
  Program szkoleniowy IPAF został opracowany przez wiodących specjalistów z branży i certyfikowany przez TÜV jako zgodny z międzynarodową normą ISO 18878. Ponad 100 000 kart PAL jest wydawanych co roku przez ponad 600 centrów szkoleniowych zatwierdzonych przez IPAF na całym świecie.

  Ważność licencji PAL

  Licencja PAL jest ważna przez pięć lat i po upływie tego czasu muszą zostać odnowiona. Aby licencja mogła zostać odnowiona należy wypełniać swój dziennik operatora. Jeżeli odpowiednia ilość adnotacji znajdzie się w dzienniku operator będzie mógł wypełnić tylko test kompetencyjny, jeżeli nie będą musieli wziąć udział w ponownym szkoleniu. Wszystkie przedłużenia licencji muszą zostać wykonane przed upływem terminu ważności.