merXu

Cancel
merXu Protected Payments
Secure your payment until delivery.
Hybrid Inverter, 3-fazowy, 5 kW, AZZURRO 3PH HYD5000

Hybrid Inverter, 3-fazowy, 5 kW, AZZURRO 3PH HYD5000

Zucchetti
Manufacturer
Zucchetti
Guarantee
European
€2,237.77 +VAT
PLN 9,655.96
1 pc.
Price
€2,237.77 +VAT
PLN 9,655.96
1 ×
PLN 9,655.96 +VAT
(1 pc.)
Offer from supplier:
Login to see supplier details
Verified
Country of dispatch:
Poland
Destination countries:
+22 more
Payment methods recommended by merXu:
Recommended by merXu
merXu Protected Payments
merXu Protected Payments
Secure your payment until delivery. Free of charge.
Learn more
Alternative payment methods:
Blik
Credit / debit card
Online banking
Wire transfer
Parameters
Manufacturer
Zucchetti
Guarantee
European
Description

 

Falowniki magazynujące HYD 5000 ZSS/HYD 6000 ZSS/HYD 8000 ZSS -Trójfazowy Falownik HybrydowyNowy hybrydowy trójfazowy falownik ZCS Azzurro jest dostępny w trzech wielkościach mocy (5-6-8 kW) zaprojektowanych w celu zaspokojenia potrzeb magazynowania w sektorze komercyjnym.

Pełna moc dostępna nawet w przypadku awarii zasilania bezpośrednio z baterii i duża pojemność magazynowa sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie zapewniające ciągłość pracy.

Możliwość instalacji w trybie równoległym gwarantuje również skalowalność do większej mocy i pojemności magazynującej. Jak każdy falownik z serii Azzurro, wszystkiemu towarzyszy prostota i elastyczność instalacji.

ma menu kontekstowe.

 

Użytkowo skuteczny - Dzięki czujnikowi natężenia prądu po stronie miernika, gwarantuje maksymalne samozużycie.Wydajny - Szybkie i dokładne śledzenie punktu maksymalnej mocy (MPPT). Optymalna wydajność i maksymalna sprawność 98%Bezpieczny - Zapewnia ciągłość zasilania w przypadku awarii zasilaniaInteraktywny - Połączenie wifi umożliwia zdalne monitorowanie danych, zarówno z aplikacji, jak iMożliwość konfiguracji - Skalowalna pojemność baterii od 2,4 do 25 KwhWytrzymały - Stopień ochrony IP65 i wysokiej jakości komponentyGwarancja - 2 lata gwarancji z możliwością bezpłatnego przedłużenia do 5-10 lat poprzez rejestrację w dziale "Przedłużenie gwarancji"

 

 

Falownik kompatybilny z magazynami energii:

  • WeCo

  • Pylontech

  • ZCS Azzurro

 

Baterie HV

Baterie do systemów magazynujących i falowników hybrydowych ZCS Azzurro stanowią idealne rozwiązanie, umożliwiające zoptymalizowanie niezależności energetycznej w obiektach mieszkalnych.

Możliwa jest ich równoległość do pojemności 60kWh, zatem są to urządzenia idealne do instalacji magazynujących z falownikiem ZCS Azzurro, ich konfiguracja jest automatyczna i nie ma potrzeby ręcznego wprowadzania ustawień.

Technologia litowo - jonowa lub litowożelazowo-fosforanowa umożliwia optymalne użytkowanie, również przy wysokiej głębokości rozładowania, optymalizując magazynowanie i ponowne wykorzystanie energii. Łatwy montaż i, niespotykany na rynku, długi okres eksploatacji sprawiają, że baterie te są korzystne i ekonomiczne.

 

New to buying at merXu?

It’s easier than you think. We provide you with a step-by-step guide.

Negotiate with the seller

You can contact the seller to adjust your order, negotiate the price, or inquire about other offers from their portfolio before making a purchase. Choose and click on the offer you are interested in. Find the button "SEND INQUIRY" on the right side of the offer and you will be moved directly to a chat with the seller.

One Request, Multiple Quotes
Request for quotes by telling supplier what you need.