merXu
Cancel

MULTI GASTRO SP Z O O

verified supplier
Firma Multi Gastro powstała w 2011 roku i od tamtej pory intensywnie się rozwijamy. Zajmujemy się dystrybucją profesjonalnego sprzętu gastronomicznego oraz szeregiem usług szkoleniowych, pokazowych oraz serwisowych. Fachowo doradzamy i wyposażamy kompleksowo lokale gastronomiczne, restauracje, hote...
Year established
2011
Total employees
11 - 50
Country / Region
Poland
MULTI GASTRO SP Z O O

Firma Multi Gastro powstała w 2011 roku i od tamtej pory intensywnie się rozwijamy. Zajmujemy się dystrybucją profesjonalnego sprzętu gastronomicznego oraz szeregiem usług szkoleniowych, pokazowych oraz serwisowych. Fachowo doradzamy i wyposażamy kompleksowo lokale gastronomiczne, restauracje, hotele, bary, kawiarnie, czy firmy cateringowe. W 2019 roku otworzyliśmy w Krakowie naszą nową siedzibę z showroomem o powierzchni 160 m2, połączoną z naszym profesjonalnym serwisem. W 2020 roku zajęliśmy 115 miejsce w prestiżowym rankingu Gazele Biznesu!

Od 11 lat pomagamy w doborze najlepszych rozwiązań: od małych urządzeń po projekty technologiczne. Doskonale przeszkolony personel poprowadzi Cię przez naszą bogatą ofertę i pomoże w wyborze urządzeń w 100% dopasowanych do Twoich potrzeb.

Multi Gastro - Urządzenia Gastronomiczne

Multi Gastro - Urządzenia Gastronomiczne
Products