merXu
Cancel

POMP SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

verified supplier
Autoryzowany dystrybutor GRACO, FESTOOL, EDMA, LOUTIL PARFAITLISS, TAPETECH, BINKS, DEVILLBISS, RANSBURG. Dostawca sprzętu dla PROFESIONALISTÓW. Firma Pomp Serwis powsytała aby pomagać przedsiębiorstwom korzystającym w swoim procesie technologicznym z urządzeń lakierniczych oraz tym co mają zami...
Year established
2005
Total employees
11 - 50
Country / Region
Poland
Response time
< 6 h
Response rate
100%
POMP SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Autoryzowany dystrybutor GRACO, FESTOOL, EDMA, LOUTIL PARFAITLISS, TAPETECH, BINKS, DEVILLBISS, RANSBURG. Dostawca sprzętu dla PROFESIONALISTÓW.

Firma Pomp Serwis powsytała aby pomagać przedsiębiorstwom korzystającym w swoim procesie technologicznym z urządzeń lakierniczych oraz tym co mają zamiar korzystać z jakiejś formy techniki lakierniczej do nakładania powłok ochronnych.

Celem naszym jest utrzymywanie urządzeń lakierniczych na takim poziomie aby gwarantowały niezawodność oraz wysoką jakość powłok nimi nakładanych.
W tym celu podpisujemy umowy serwisowe na określony sprzęt lakierniczy który w określonym przez strony czasie i częstotliwości przeglądamy. Ponadto zajmujemy się doradztwem i doborem sprzętu pod każdego klienta indywidualnie, co za tym idzie dostarczamy sprzęt pod konkretne potrzeby i wybieramy to co najlepsze dla klienta nie ograniczając współpracy do tylko jednego dostawcy.

Oferujemy sprzedaż i serwis agregatów takich marek jak: GRACO, ADAL, WIWA, KREMLIN, BINKS, DEVILLBIS, RANSBURG ponieważ  każda z tych firm ma coś lepszego od innej, a my wybieramy to co najlepsze.

Poza sprzętem lakierniczym oferujemy również kompresory zarówno tłokowe jak i śrubowe firmy WALTER, a ponadto oferujemy osprzęt do piaskowania wraz z środkami ochrony osobistej.

Naszą domeną są rozwiązania do natrysku systemów  dwu-komponentowych o krótkim czasie żywotności wykorzystywanych do malowania powierzchni farbami chemoodpornymi (zbiorniki na chemie, akceleratory, kominy), jak również do malowania farbami przeznaczonymi dla przemysłu gazowniczego (malowanie zbiorników, gazociągów, armatury), Farby takie posiadają 100% zawartość części stałych i dlatego potrzebują specjalistycznych rozwiązań.

Zapraszamy do współpracy firmy zajmujące się produkcja i dystrybucją farb budowlanych, farb antykorozyjnych, gładzi, bitumów, hydroizolacji itp.

Jesteśmy zainteresowani przekazaniem naszej wiedzy i poszerzaniem wiedzy którą posiadamy.

Jesteśmy w stanie wykonać szkolenie przedstawicieli handlowych zajmujących się sprzedażą farb, lakierów , klejów itp.

Posiadamy na stanie wiele profesjonalnych urządzeń które możemy zaprezentować.

Jesteśmy zainteresowani wykonaniem wspólnych prezentacji u klienta ostatecznego w całej Polsce z pomocą naszych oddziałów.


POMP SERWIS SP. Z O.O. SP. K. oddziały: Tychy, Warszawa, Poznań i Wrocław                                                                      

Products