merXu
Cancel

Platforma Izolacji Wojciech Paliga

verified supplier
Jesteśmy Polskim Fabrycznym Dystrybutorem wysokiej jakości wełny mineralnej, zarówno skalnej jak i szklanej oraz styropianu, płyt warstwowych, płyt cementowo-wiórowych i innych materiałów izolacyjnych. Wiemy, jak ważne jest połączenie dobrej jakości produktów z atrakcyjną ceną, dlatego kontrakty...
Country / Region
Poland
Response time
< 1 h
Response rate
100%
Platforma Izolacji Wojciech Paliga

Jesteśmy Polskim Fabrycznym Dystrybutorem wysokiej jakości wełny mineralnej, zarówno skalnej jak i szklanej oraz styropianu, płyt warstwowych, płyt cementowo-wiórowych i innych materiałów izolacyjnych.

Wiemy, jak ważne jest połączenie dobrej jakości produktów z atrakcyjną ceną, dlatego kontrakty podpisaliśmy bezpośrednio z producentami, co daje nam możliwość ustalania najniższych cen na rynku.

Działamy głównie na zasadzie tzw. "drop-delivery" co oznacza, że zamawiane materiały wysyłane są do Klientów bezpośrednio z fabryk, co bardzo znacząco wpływa na obniżenie naszych cen.

Stworzyliśmy największy sklep internetowy z wełną mineralną w Polsce. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystkie dostępne na rynku produkty wszystkich producentów. Dzięki naszemu sklepowi internetowemu sam dobierzesz potrzebny produkt, łatwo odszukasz kompletne informacje nt. każdego produktu wraz z kartami technicznymi oraz sprawdzisz aktualne ceny.

Gwarantujemy najniższe ceny na rynku dla klientów indywidualnych i Firm.

Products