merXu
Cancel

NETVEND KAROL WALASZCZYK

verified supplier
styl-mark Polska  powstało, żeby zapewnić produkty wysokiej jakości w przystępnych cenach. Jesteśmy dystrybutorem wyposażenia wnętrz, mebli do domu i ogrodu oraz akcesoriów mało dostępnych w polskich sklepach.  Sprzedającym w ramach Konta styl-mark Polska jest Karol Walaszczyk prowadzący dzia...
Country / Region
Poland
Response time
< 11 h
Response rate
100%
NETVEND KAROL WALASZCZYK

styl-mark Polska powstało, żeby zapewnić produkty wysokiej jakości w przystępnych cenach.

Jesteśmy dystrybutorem wyposażenia wnętrz, mebli do domu i ogrodu oraz akcesoriów mało dostępnych w polskich sklepach. 


Sprzedającym w ramach Konta styl-mark Polska jest Karol Walaszczyk prowadzący działalność gospodarczą pod firmą netvend Karol Walaszczyk wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, NIP 7282642806, REGON 100311501. 

Dane kontaktowe Sprzedającego:  

  • adres miejsca wykonywania działalności: ul. Wólczańska 125, 90-521 Łódź

  • adres do doręczeń: netvend ul. Skalna 5/8 92-002 Łódź

  • adres poczty elektronicznej: zamowienia@styl-mark.pl

  • numer telefonu: +48422372211Pozostałe informacje

Drogi Kupujący,

zdajemy sobie sprawę jak ważne jest zaufanie i bezpieczeństwo zakupów, dlatego też rzetelnie udostępniamy Ci informacje o nas, o warunkach sprzedaży i prowadzonej przez nas działalności. Poniżej  znajdziesz podstawowe informacje dotyczące nas jako Sprzedającego i Transakcji zawieranych z nami za pośrednictwem platformy handlowej Merxu oraz Twoich uprawnień jako Kupującego. Szczegółowe informacje dotyczące danego Towaru oraz Transakcji znajdziesz każdorazowo w jej opisie oraz w opisie firmy na stronie Merxu.pl w zakładce o sprzedającym - regulamin oraz polityka prywatności wyszególnione są w oddzielnych plikach pdf.


Pamiętaj, że jesteśmy do Twojej dyspozycji i w razie pytań możesz się zawsze z nami skontaktować korzystając z danych podanych poniżej.  Zachęcamy Cię do uważnej lektury i zakupów,  Sprzedający styl-mark Polska. 

Products