merXu
Cancel

MAUFER SP. Z O.O.

verified supplier
Maufer to miejsce, w którym na pierwszym miejscu stawiamy wiedzę, doświadczenie, entuzjazm oraz zaangażowanie. Najważniejsi dla na są ludzie – zapewnienie stabilności i poczucia bezpieczeństwo zarówno naszym klientom i kontrahentom, jak i pracownikom. Misją Maufer jest zapewnienie stabilności i...
Year established
2019
Total employees
11 - 50
Country / Region
Poland
Response time
< 4 h
Response rate
90%
MAUFER SP. Z O.O.

Maufer to miejsce, w którym na pierwszym miejscu stawiamy wiedzę, doświadczenie, entuzjazm oraz zaangażowanie. Najważniejsi dla na są ludzie – zapewnienie stabilności i poczucia bezpieczeństwo zarówno naszym klientom i kontrahentom, jak i pracownikom.

Misją Maufer jest zapewnienie stabilności i ciągłości pracy firm naszych klientów, dlatego koncentrujemy nasze działania na oferowaniu sprawdzonych i dostępnych produktów. Budujemy uczciwe relacje biznesowe, dzieląc się wiedzą i wspierając klientów na każdym etapie współpracy.

To właśnie te czynniki napędzają nas do działania, dzięki czemu przyczyniamy się do kolejnych sukcesów naszych partnerów, pomagamy im rosnąć i wznosić się na wyższe poziomy biznesu zgodnie z wypracowaną przez nas wizją:

Chcemy, aby Maufer stał się kluczowym partnerem w rozwoju biznesów naszych klientów w Polsce, poprzez profesjonalną sprzedaż, fachowe doradztwo i szerokie portfolio sprawdzonych produktów.

Products