merXu

Cancel

GREEN NOW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

verified supplier
Green Now to dynamiczna firma specjalizująca się w dostarczaniu wysokiej jakości komponentów do branży fotowoltaicznej (PV) oraz odnawialnych źródeł energii (OZE). Nasza misja to wspieranie rozwoju zrównoważonej energii poprzez dostarczanie innowacyjnych, ekologicznych rozwiązań dla naszych klient...
Year established
2017
Total employees
5 - 10
Country / Region
Poland
Response time
< 3 h
Response rate
93%
GREEN NOW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Green Now to dynamiczna firma specjalizująca się w dostarczaniu wysokiej jakości komponentów do branży fotowoltaicznej (PV) oraz odnawialnych źródeł energii (OZE). Nasza misja to wspieranie rozwoju zrównoważonej energii poprzez dostarczanie innowacyjnych, ekologicznych rozwiązań dla naszych klientów. Jesteśmy dumni z naszej szerokiej gamy produktów, która obejmuje panele fotowoltaiczne, inwertery, baterie magazynujące energię, oraz wiele innych elementów niezbędnych do budowy efektywnych instalacji PV i projektów OZE.

Firma Green Now to nie tylko dostawca, ale również partner, który służy wsparciem technicznym oraz ekspertyzą w dziedzinie energii odnawialnej. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu, jesteśmy gotowi pomóc naszym klientom w realizacji projektów zgodnych z najnowszymi trendami ekologicznymi i energetycznymi. Wybierając Green Now, wybierasz nie tylko jakość, ale także przyszłość zrównoważonej energii.

Products