merXu
Cancel

CANDELLUX LIGHTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

verified supplier
Rodzinna firma Candellux Lighting to wiodący polski producent i dystrybutor oświetlenia. Od ponad 30 lat tworzy atrakcyjne wzorniczo produkty, które zyskują uznanie klientów w Polsce oraz w 18 krajach świata. Ofertę firmy Candellux Lighting wyróżnia doskonała dbałość o szczegóły oraz bogaty wybór p...
Country / Region
Poland
Response time
< 20 h
Response rate
100%
CANDELLUX LIGHTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Rodzinna firma Candellux Lighting to wiodący polski producent i dystrybutor oświetlenia. Od ponad 30 lat tworzy atrakcyjne wzorniczo produkty, które zyskują uznanie klientów w Polsce oraz w 18 krajach świata. Ofertę firmy Candellux Lighting wyróżnia doskonała dbałość o szczegóły oraz bogaty wybór produktów, które zapewniają szerokie możliwości odmiennych stylistycznie aranżacyjne wnętrz.

Produkujemy lampy wewnętrzne do użytku domowego, do salonów, kuchni, łazienek, jak i dla biznesu. Nasze produkty są obecne w wielu sklepach wielkopowierzchniowych, sklepach z oświetleniem jak i w Internecie. 

Dbałość o potrzeby klientów czyni z nas solidnego i wiarygodnego partnera w biznesie, dla którego ważny jest rozwój oraz wdrażanie nowych rozwiązań. Podstawą dynamicznego rozwoju firmy jest przede wszystkim innowacyjne podejście do biznesu, ale także nasi pracownicy. Staramy się indywidualnie podchodzić do ich rozwoju, zapewniać im dobre warunki pracy oraz tworzyć przyjazną atmosferę w pracy.

Products