merXu
Cancel

verified supplier
Poznaj nas lepiej i dowiedz się, co nas wyróżnia Team TECHONIC.PL tworzą ludzie posiadający ogromne doświadczenie w sprzedaży oraz obsłudze według najwyższych standardów. To co nas wyróżnia to otwartość na potrzeby klienta. Działamy w oparciu o praktyczną wiedzę oraz umiejętność rozwiązywania rz...
Country / Region
Poland

Poznaj nas lepiej i dowiedz się, co nas wyróżnia

Team TECHONIC.PL tworzą ludzie posiadający ogromne doświadczenie w sprzedaży oraz obsłudze według najwyższych standardów. To co nas wyróżnia to otwartość na potrzeby klienta. Działamy w oparciu o praktyczną wiedzę oraz umiejętność rozwiązywania rzeczywistych problemów..

Oferujemy szeroką gamę produktów, skrupulatnie odpowiadając na potrzeby rynku. Dbamy o najmniejszy szczegół zawsze mając na uwadze dobro klienta. Jeśli masz wątpliwości czego potrzebujesz, który produkt z naszej oferty spełni najlepiej Twoje oczekiwania - skontaktuj się z nami, rozwiejemy wątpliwości i doradzimy tak, abyś czuł pełną satysfakcję z wybranego produktu.

Prywatnie jesteśmy miłośnikami marki Apple więc jeśli potrzebujesz rady w tej tematyce także z przyjemnością podpowiemy co warto mieć.

Do tej pory zaufało nam tysiące zadowolonych klientów, co poparte jest wieloma opiniami o naszym sklepie. Wysokie wskaźniki obsługi i fachowe doradztwo oraz szybka wysyłka to najczęściej podawane przez klientów cechy naszego działania. Chcesz to sprawdzić? Zajrzyj na opinie w portalach aukcyjnych lub na naszym sklepie. Nie mamy przed Tobą nic do ukrycia ;-)

CHCESZ Z NAMI POROZMAWIAĆ LUB NAWIĄZAĆ WSPÓŁPRACĘ?

Sprzedaż detaliczna, zwroty lub reklamacje, obsługa przed i po-sprzedażowa:

shop@techonic.pl, tel. 459 412 328

Sprzedaż B2B, doradztwo, szkolenia:

shop@techonic.pl tel. 512 855 595

Marketing, prowadzenie mediów społecznościowych:

marketing@techonic.pl, tel. 512 855 595

Nie jesteśmy „tylko firmą widniejącą w internecie”

Znajdziesz nas w Szczecinie na ul. Joachima Lelewela 8a w Centrum Handlowym Magnet.