merXu

Prekliči

BUY PV SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

preverjen dobavitelj
BUYPV - EUROPEJSKA HURTOWNIA FOTOWOLTAIKI Od ponad 10 lat wspieramy instalatorów oraz inwestorów w branży fotowoltaicznej. Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży hurtowej rozwiązań dla fotowoltaiki pozwoliło nam zbudować sprawny łańcuch dostaw i realizować nawet najbardziej wymagające zamówieni...
Leto ustanovitve
2010
Število zaposlenih skupaj
11 - 50
Država / regija
Poljska
Odzivni čas
< 7 h
Stopnja odzivnosti
75 %
BUY PV SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

BUYPV - EUROPEJSKA HURTOWNIA FOTOWOLTAIKI


Od ponad 10 lat wspieramy instalatorów oraz inwestorów w branży fotowoltaicznej.

Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży hurtowej rozwiązań dla fotowoltaiki pozwoliło nam zbudować sprawny łańcuch dostaw i realizować nawet najbardziej wymagające zamówienia na terenie całej Europy.
Posiadamy sieć Oddziałów i magazynów na terenie wybranych krajów EU m.in. w Niemczech, Rumunii oraz Bułgarii. BuyPV to część dużej grupy kapitałowej, której założyciele działają w branży fotowoltaicznej od prawie 20 lat.

Od początku swojej działalności skupiamy się na dostarczaniu do naszych klientów najlepszych paneli fotowoltaicznych z Tier1, inwerterów (falowników) sieciowych i hybrydowych, magazynów energii, optymalizatorów, konstrukcji montażowych oraz komponentów elektrycznych.

Jako wieloletni importer i dystrybutor największych i najbardziej znanych branżowych producentów gwarantujemy swoim klientom stały dostęp do dużych ilości produktów znajdujących się w naszych magazynach na terenie Polski i Unii Europejskiej, szybką dostawę oraz atrakcyjne warunki współpracy.

www.buypv.eu
 

Izdelki