merXu

Zrušiť
merXu Protected Payments
Zaistite si platbu až do prevzatia tovaru.
500 x Káblový zväzok s klipom fotovoltaika CLK2

500 x Káblový zväzok s klipom fotovoltaika CLK2

Vytvoriť dopyt
Táto ponuka nie je aktívna. Založte dopyt a získajte ponuky od viacerých predajcov.
Popis
OPASKI KABLOWE Z KLIPSEM KRAWĘDZIOWYM CLK2 - 500 SZTUK JEDYNE  ORYGINALNE OPASKI KABLOWE Z KLIPSEM CLK2  -należy zwrócić uwagę na sposób zaciągania się opaski, tylko opaski od nas zaciągają sie gładką stroną do zapinanego przedmiotu-profilowane zapięcie które powoduje że opaska zciągnie się na bardzo cienkim przedmiocie                                                                                                                        Oto dane techniczne opaski kablowej CLK2:

Długość opaski: 200 mm/20 cm

Szerokość opaski: 4,6 mm

Maksymalny obwód mocowania: 50 mm

Maksymalna siła zrywająca: 22 kg

Temperatura pracy opaski: od -40°C do +105°C

Temperatura pracy podnóżka: od -40°C do +105°C

Właściwości przeciwpożarowe: UL94 HB

Materiał: poliamid 6.6 odporny na udary, stabilizowany termicznie (PA66HIRHS)

Zgodność z dyrektywą ELV: tak

Kolor: czarny

Opakowanie: 500 sztuk

Opaska kablowa CLK2 to bardzo wytrzymała i elastyczna taśma z klipsem krawędziowym o długości 200 mm oraz szerokości 4,6 mm. Ta opaska jest idealnym narzędziem do mocowania i zabezpieczania kabli i przewodów na zewnątrz budynków, ponieważ jest odporna na trudne warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UV.Klips krawędziowy CLK2 jest ruchomy i posiada zaczep, który może być łatwo zamontowany na wszystkich płaskich powierzchniach o grubości od 1 do 3 mm. Dzięki swojej ruchomej konstrukcji, klips może być dostosowany do wymaganej pozycji przed zamocowaniem, co zapobiega obracaniu się przewodu lub kabla w opasce. Montaż klipsa jest bardzo łatwy, można go przeprowadzić ręcznie lub za pomocą narzędzia do nakładania.Opaska kablowa CLK2 wykonana jest z poliamidu 6.6, który jest odporny na udary i stabilizowany termicznie (PA66HIRHS), co czyni ją bardzo wytrzymałą i trwałą. Opaska ta spełnia również wymagania dotyczące właściwości przeciwpożarowych UL94 HB oraz jest zgodna z dyrektywą ELV. Temperatura pracy opaski wynosi od -40 °C do +105°C, a temperatura pracy podnóżka również wynosi -40°C do +105°C.Podsumowując, opaska kablowa CLK2 z klipsem krawędziowym to bardzo wytrzymałe narzędzie do mocowania kabli i przewodów na zewnątrz budynków. Klips ruchomy CLK2 jest łatwy do zamocowania i zapobiega obracaniu się przewodu lub kabla w opasce. Opaska jest również odporna na trudne warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UV, co czyni ją idealnym narzędziem do użytku w trudnych warunkach.

POSIADAMY INNE WARIANTY OPASEK KABLOWYCH Z KLIPSEM KTÓRE SĄ DOSTĘPNE W POZOSTAŁYCH NASZYCH OFERTACH NA ALLEGRO

Nakupujete na merXu prvýkrát?

Je to ľahšie, ako si myslíte. Máme pre vás jednoduchého sprievodcu.

Vyjednávajte s predajcom

Pred nákupom môžete kontaktovať predajcu a upraviť svoju objednávku, dohodnúť sa na cene alebo sa informovať o iných ponukách v jeho portfóliu. Kliknite na ponuku, o ktorú máte záujem. Na pravej strane ponuky nájdite tlačidlo "Odoslať dopyt" a dostanete sa priamo do chatu s predajcom.

Požiadajte o cenové ponuky

Predajcovia pravidelne prechádzajú zoznamom dopytov kupujúcich a ponúkajú im položky, ktoré možno neboli uvedené na merXu, ale sú k dispozícii. Prihláste sa a vytvorte si vlastný dopyt.