merXu
Atšaukti

ELHURT PLUS SPÓŁKA AKCYJNA

patvirtintas tiekėjas
Firma Elhurt Plus od ponad 10 lat oferuje artykuły elektryczne oraz elektrotechniczne renomowanych Polskich i światowych liderów z branży elektrycznej.  Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz doradztwo przy wyborze materiałów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, przez specjalne oferty i ...
Įsteigimo metai
2012
Iš viso darbuotojų
101 - 200
Šalis / regionas
Lenkija
 ELHURT PLUS SPÓŁKA AKCYJNA

Firma Elhurt Plus od ponad 10 lat oferuje artykuły elektryczne oraz elektrotechniczne renomowanych Polskich i światowych liderów z branży elektrycznej.  Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz doradztwo przy wyborze materiałów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, przez specjalne oferty i wyceny dostosowane bezpośrednio do jego potrzeb. W razie potrzeby zamówiony towar dowozimy na miejsce osobiście, bądź wysyłamy kurierem.

Stacjonarnie działamy jako Elhurt Plus w sieci działamy jako Epstryk.pl.

Nasza oferta obejmuje m. in. towary takie jak:

 •     Kable i przewody, aluminiowe i miedziane

 •     Systemy prowadzenia przewodów

 •     Źródła światła – żarówki, świetlówki, żarówki LED, paski i taśmy LED

 •     Oprawy oświetleniowe zewnętrzne i wewnętrzne

 •     Obudowy i rozdzielnie elektryczne

 •     Osprzęt elektryczny – gniazdka, włączniki, przełączniki itd.

 •     Aparatura automatyki przemysłowej

 •     Aparatura modułowa NN – styczniki, wyłączniki różnicowoprądowe, wyłączniki nadprądowe itp.

 •    Zabezpieczenia przemysłowe (obecnie nie produkowane) – styczniki ES, ID, IDX, SLA, TSM, SC, SNW, cewki do styczników

 •     Rury elektroinstalacyjne

 •     Trasy kablowe

Prowadzimy sprzedaż stacjonarną okolice Myślenic i Krakowa oraz sprzedaż online z wysyłką na terenie całej Polski. Szczegóły oferty dostępne telefonicznie. W razie braku towaru w magazynie szybko i sprawnie sprowadzamy go od producenta.

Edo solutions

Jesteśmy największym dystrybutorem marki Edo Solutions w Polsce. Konkurencyjne ceny i świetna jakośc sprawiają, że jest to marka po którą coraz częsciej klienci sięgają.

Blog

Prowadzimy Bloga jako Epstryk.pl wyjaśniamy najczęstsze problemy klientów takie jak:

Nieoczywiste! Wyjaśniamy różnicę pomiędzy łącznikiem a przyciskiem.

Na co dzień wielokrotnie używamy pewnych słów zamiennie, traktując je jako synonimy, pomimo że ich znaczenie jest w istocie inne. W mowie potocznej nie stanowi to większego problemu. Sprawa zaczyna komplikować się dopiero wtedy, kiedy musimy użyć pewnych określeń precyzyjnie, tak aby nie wprowadzić nikogo w błąd. Istnieje wiele możliwości wystąpienia takiej sytuacji, ale w dzisiejszym wpisie chcieliśmy się skupić nad jedną ściśle związaną z naszą branżą.

Podczas procesu zakupowego często zadajecie nam Państwo pytanie o różnicę pomiędzy łącznikiem a przyciskiem. Jest ona subtelna, ale ma niebagatelne znaczenie, jeśli chodzi o obszar zastosowań obydwu rozwiązań. Najlepiej będzie nakreślić nasz temat korzystając z przykładu.

Wyobraźcie sobie Państwo, że w odwiedziny przychodzą goście. Intuicyjnie wciskają przycisk dzwonka. Wystarczy wcisnąć raz, aby rozległ się donośny, ale krótki sygnał bim-bom. Może sobie tego nie uświadamiają, ale właśnie użyli przycisku. Przycisk po wciśnięciu powraca do swojej wyjściowej pozycji, czyli czas jego działania trwa dokładnie tyle ile jest wciskany. Nie bez powodu użyliśmy przykładu z dzwonkiem, bowiem potocznym określeniem przycisku (oczywiście jeśli mówimy o osprzęcie elektroinstalacyjnym) jest właśnie „przycisk dzwonkowy”.

Sprawa ma się inaczej, jeśli chcemy zapalić światło. Pstryk i gotowe. W pomieszczeniu robi się jasno. Na co dzień się nad tym nie zastanawiamy, ale urządzenie które nam to umożliwia to nic innego jak łącznik. Po wciśnięciu pozostaje w zadanej pozycji do czasu, aż nie wciśniemy go ponownie. Działanie obydwu urządzeń przedstawia poniższa grafika.

Często spotykanym potocznym wyjaśnieniem, jest to, że przycisk „odbija”, a łącznik „zostaje”. W terminologii profesjonalnej mówimy inaczej. Przycisk jest monostabilny (sam powraca do stanu wyjściowego), a łącznik bistabilny (użytkownik określa pozycję, w której ma się znaleźć).

Warto już na początkowym etapie wyboru, zastanowić się czego oczekujemy i jaki będzie obszar zastosowania. Wtedy bez problemu znajdziecie Państwo odpowiedź na pytanie co będzie lepszym rozwiązaniem - przycisk czy łącznik?

Poznaj Nas

Poznaj nas od środka. Zapraszamy na krótką wycieczkę po naszym magazynie, markecie elektrycznym wraz z salonem oświetlenia oraz po biurach - naszym centrum dowodzenia ☺