merXu

Tühista

INTELIGENTNY DOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

kontrollitud tarnija
Realizacja marzenia o własnym domu nie musi wiązać się z długim czasem budowy. Inteligentny Dom to firma, która w ciągu 25 lat istnienia na rynku dobrze poznała potrzeby Klientów, co pozwoliło jej zaprojektować i wyprodukować domy, których złożenie zajmuje zaledwie kilka dni. Zajmujemy się sprzedaż...
Asutamise aasta
2001
Töötajad kokku
5 - 10
Riik / piirkond
Poola
INTELIGENTNY DOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Realizacja marzenia o własnym domu nie musi wiązać się z długim czasem budowy. Inteligentny Dom to firma, która w ciągu 25 lat istnienia na rynku dobrze poznała potrzeby Klientów, co pozwoliło jej zaprojektować i wyprodukować domy, których złożenie zajmuje zaledwie kilka dni. Zajmujemy się sprzedażą domów modułowych, których złożenie jest proste i zajmuje niewiele czasu. Świadczymy też usługi budowlane – mogą Państwo skorzystać z pomocy naszych specjalistów, którzy postawią zakupiony przez Państwa dom i upewnia się, że wszystkie instalacje działają prawidłowo.

Nowoczesny design, wysokiej jakości materiały budowlane i krótki czas oczekiwania na powstanie wymarzonego domu to największe zalety naszego projektu. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!