merXu
Cancel
IRATA L1 / L2 / L3 training
IRATA L1 / L2 / L3 training
IRATA L1 / L2 / L3 training

IRATA L1 / L2 / L3 training

Mokymai skirti žmonėms, kurie atlieka arba nori atlikti darbą savo pramonėje naudodami lynų prieigos būdus.IRATA mokymai – tai trijų lygių sertifikavimo sistema, pritaikyta prie dalyvio įgūdžių ir patirties, kad į mokymus galėtų prisijungti šioje srityje patirties neturintys asmenys (L1), taip pat... Show more
This service can be delivered to
Price to negotiate
Contact supplier to negotiate the price.
  • Check before buy
  • Full flexibility
  • Free assistance
IRATA L1 / L2 / L3 training

Mokymai skirti žmonėms, kurie atlieka arba nori atlikti darbą savo pramonėje naudodami lynų prieigos būdus.IRATA mokymai – tai trijų lygių sertifikavimo sistema, pritaikyta prie dalyvio įgūdžių ir patirties, kad į mokymus galėtų prisijungti šioje srityje patirties neturintys asmenys (L1), taip pat norintys kelti savo kvalifikaciją iki aukštesnis lygis (L2, L3).

Aptarnavimo programa apima technikų, susijusių su įrengimu ir judėjimu ant lynų pagal prisijungimo sistemą pagal IRATA sertifikatą pagal MOKYMO VERTINIMO IR SERTIFIKAVIMO SHEMĄ, apžvalgą ir praktiką.

Mokymų dalyvis įgyja žinių apie rizikas, susijusias su darbu aukštyje, priėjimą prie lyno ir kaip šią riziką sumažinti per atitinkamas organizacijas ir naudojant lyno prieigos būdus pagal tarptautinę IRATA sertifikavimo sistemą.