merXu
Cancel
Estimation of gastronomic furniture, production to size
Estimation of gastronomic furniture, production to size
Estimation of gastronomic furniture, production to size

Estimation of gastronomic furniture, production to size

WYCENA MEBLI GASTRONOMICZNYCH ⭐ Jeśli szukasz profesjonalnych mebli ze stali nierdzewnej , zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją przygotowania oferty na meble gastronomiczne  z atestem , który jest wymagany i  respektowany przez Sanepid. ⭐ Każda kuchnia w restauracji, barze, pizzer... Show more
This service can be delivered to
€0.22 +VAT
PLN 1.00
1 pc.
or
  • Need help?
Estimation of gastronomic furniture, production to size

WYCENA MEBLI GASTRONOMICZNYCH

⭐ Jeśli szukasz profesjonalnych mebli ze stali nierdzewnej, zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją przygotowania oferty na meble gastronomiczne z atestem, który jest wymagany i  respektowany przez Sanepid.

⭐ Każda kuchnia w restauracji, barze, pizzerii, kebabie czy innej gastronomii wymaga stworzenia komfortowych warunków pracy dla personelu. Ważnym aspektem jest ergonomia mebli gastronomicznych ze stali, a także łatwość utrzymania ich w czystości.

⭐ Nasza oferta gwarantuje nielimitowane konsultacje i fachowe doradztwo, dzięki którym dostosujemy propozycję pod Państwa indywidualne potrzeby. Mamy kilkanaście lat doświadczenia, a nasze zaplecze stanowią profesjonaliści, którzy w razie potrzeby doradzą Państwu najlepsze rozwiązanie, tak by mebel był nie tylko solidny, ale również praktyczny i co ważne wykonany estetycznie.

JAKIE MEBLE MAMY W OFERCIE?

✅ Stoły do pracy (z półkami, bez półek, nadstawkami, szafkami)

✅ Blaty robocze (bez zlewu, ze zlewem, z kilkoma zlewami)

✅ Stoły ze zlewem (z półkami, bez półek, szafkami, szufladami)

✅ Baseny gastronomiczne i inne meble do zmywalni

✅ Szafy magazynowe, szafy przelotowe, szafki wiszące, regały, półki

✅ Wózki kelnerskie, wózki hotelowe, wózki do DPS, wózki z szafkami

✅ Kosze nierdzewne

✅ Separatory tłuszczu do gastronomii

✅ Nadstawki, podstawy pod garnki i urządzenia gastronomiczne

✅ Okapy przyścienne i centralne (skośne, trapezowe, skrzyniowe)

PROCES PRZYGOTOWANIA OFERTY:

W pierwszej kolejności skontaktuj się z nami podając jak najwięcej szczegółów dotyczących obiektu. Jeśli posiadasz już projekt, prześlij go do nas. Nasi specjaliści zapoznają się ze specyfikacją i skontaktują się, by omówić ewentualne uwagi. Następnie w ciągu 1-3 dni roboczych otrzymasz kalkulację cenową wraz ze specyfikacją mebli. Pomożemy dobrać odpowiedni rodzaj stali, by oferta była atrakcyjna cenowo, a jednocześnie gwarantowała jakość i niezawodność. Jeśli nie masz projektu, w zależności od stopnia skomplikowania inwestycji, przygotujemy wycenę lub zajmiemy się projektem od postaw (opcja płatna dodatkowo - cena zależna od wielkości i rodzaju lokalu).

MEBLE NIERDZEWNE NIETYPOWE

Jeśli szukasz wykonawcy mebli lub innych wyrobów ze stali nierdzewnej, nasi konstruktorzy chętnie podejmą się projektu i przedstawią zalety oraz wady wybranego rozwiązania, tak by kupując od nas produkt mieli Państwo komplet informacji, a także gwarancję satysfakcji.

Zespół GASTROPROFIT tworzą ludzie, którzy z branżą gastronomiczną są związani od lat. Zdobyte doświadczenie daje pewność, że proponowane przez nas rozwiązania będą zgodne z Państwa oczekiwaniami.