merXu
Cancel
Electric services

Electric services

Szukasz specjalistów z Gołdapi, którzy nie tylko mają wieloletnie doświadczenie z zakresu różnych systemów monitoringu ale także oferują nowoczesny sprzęt niezbędny do zbudowania takiego systemu? Postaramy się sprostać twoim oczekiwaniom. Zajmujemy się w ramach kompleksowych usług  ... Show more
This service can be delivered to
€21.31 +VAT
PLN 100.00
1
or
  • Full flexibility
  • Need help?
PR
Electric services

Szukasz specjalistów z Gołdapi, którzy nie tylko mają wieloletnie doświadczenie z zakresu różnych systemów monitoringu ale także oferują nowoczesny sprzęt niezbędny do zbudowania takiego systemu?
Postaramy się sprostać twoim oczekiwaniom.

Zajmujemy się w ramach kompleksowych usług  projektowaniem, montażem oraz sprzedażą urządzeń dla monitoringu czy systemów telewizji przemysłowej stosowanych w obiektach firmowych.

Jesteśmy firmą elastycznie dopasowującą się do potrzeb klienta. Oznacza to, że nie działamy szablonowo i zawsze staramy się, aby zaproponowane przez nas rozwiązania spełniały oczekiwania zamawiającego, były niezawodne i proste w obsłudze, a do tego gwarantowały odpowiedni poziom bezpieczeństwa.

Firmom możemy zaproponować nowoczesne rozwiązania w zakresie kontroli dostępu, które między innymi ułatwiają zarządzanie czasem pracy oraz regulują dostęp do konkretnych pomieszczeń na terenie budynku.

Możemy zająć się również projektem oraz montażem systemu alarmowego, jak i instalacją domofonów, zarówno na zlecenia osób prywatnych, jak i firm.


#kamery #monitoring #alarm #Gołdap #kamera #elektryk #proniek

https://fb.me/MonitoringGoldap