merXu
Cancel
Wooden Jewelry Chest - Box
Wooden Jewelry Chest - Box
Wooden Jewelry Chest - Box

Wooden Jewelry Chest - Box

basic price
€60.00 +VAT
1 pc.
2+ pcs.
€54.00 +VAT
1 pc.
4+ pcs.
€48.00 +VAT
1 pc.
6+ pcs.
€42.00 +VAT
1 pc.
20+ pcs.
€40.50 +VAT
1 pc.
50+ pcs.
€39.00 +VAT
1 pc.
100+ pcs.
€36.00 +VAT
1 pc.
200+ pcs.
€33.00 +VAT
1 pc.
1,000+ pcs.
€31.50 +VAT
1 pc.
2,000+ pcs.
€30.00 +VAT
1 pc.
€60.00 +VAT
1 ×
€60.00 +VAT
(1 pc.)
or
  • Need help?
Description

Visame pasaulyje moterys ir papuošalai yra neatsiejama dalis, nesvarbu ar tai būtų apyrankės, auskarai ar grandinėlės. Moterys mėgsta puoštis, tad labai svarbu ir vieta kur papuošalai yra laikomi. Siūlome jums medinę papuošalų dėžutę, į kurią galėsite patogiai susidėti įvairius papuošalus. Nustebinkite savo žmoną, draugę, dukrą ar mamą gražia papuošalų komoda/dėžute. Ši dovana patiks visoms moterims, merginoms ir mergaitėms. Išskirtinio dizaino papuošalų komoda pagaminta iš 3mm medžio faneros.

Rinkdamiesi mūsų draugiškus medinius gaminius saugote aplinką ir ateities kartas!
Medinė komoda pagaminta Lietuvoje, gamintojas MB “Kvantuma”.
Papuošalų komoda pagaminta iš aukščiausios kokybės 3 mm storio faneros. Dydis 13,5cm x 27cm x 19cm

Rinkdamiesi mūsų draugiškus medinius gaminius saugote aplinką ir ateities kartas!
Papuošalų komoda pagaminta Lietuvoje, gamintojas MB „Kvantuma“. Kvantuma – aukščiausios kokybės garantas!

Mūsų gaminiai yra nuolat tobulinami, todėl gali šiek tiek skirtis nuo matomų nuotraukose.

Paslaugos:

Mes gaminame dovanas šventėms, namams ir verslui. Projektuojame įvairius gaminius ar jų dalis. Pjauname ir graviruojame lazeriu fanerą, medieną, organinį stiklą, kartoną, metalizuotą plastiką ir kt., graviruojame stiklo ir metalo gaminius. Gaminame architektūrinius maketus, specifinius baldus, paveikslus, ažūrines pertvaras, indus, įvairias dėžutes, žaislus ir dėliones vaikams, įvairius aksesuarus, įrenginių detales, Kalėdinius žaisliukus, švenčių atributiką (smeigtukus į tortą, sveikinimus, užrašus), rėmelių kompozicijas nuotraukoms ir kt. Galime koreguoti mūsų gaminių dizainą ir dydį; sukurti naują dizainą būtent jums; gaminti gaminius pagal jūsų brėžinius.

Galime: Nudažyti norima spalva, lakuoti, impregnuoti, aliejuot; graviruoti jūsų logotipą ar kitą tekstą; Pjauname ir graviruojame lazeriu iki 90cm x 130 cm vientisas detales. Galime pjauti fanera 3mm, 4mm, 6mm, 12mm storio. Organinį stiklą nuo 0,5 mm iki 10 mm.

Jei turite klausimų ar norite užsisakyti individualų gaminį galite susisiekti su mumis el. paštu info@kvantuma.lt arba parašykite mums į facebook puslapį (kvantuma pjovimas ir graviravimas lazeriu).