merXu
Cancel

TV bench, 110 x 35 x 48 cm, solid mango wood

PLN 656.10
€145.05
1 pc.
PLN 656.10 +VAT
€145.05
1 ×
PLN 656.10
(1 pc. )
  • Check before buy
  • Full flexibility
  • Free assistance
  • Minimum order volume 1 pc.
  • Country of dispatch Poland
  • Destination countries Poland, Czechia, Slovakia, Estonia, Lithuania, Germany, Hungary, Romania
E
verified supplier
EMAGA SP. Z O.O.
Contact supplier
See all offers
see report
Description
Starodawna szafka pod telewizor, wykonana z solidnego drewna wykończonego lakierem, będzie praktycznym i dekoracyjnym dodatkiem do wystroju wnętrza. Sprawdzi się także jako niski kredens lub szafka pod sprzęt HiFi.

Szafkę wykonano ręcznie z drewna mango, które jest solidne, stabilne, trwałe i piękne, a kunszt wykonania podkreśla spektakularny styl retro mebla. Każdy etap procesu produkcji, taki jak szlifowanie czy lakierowanie, przeprowadzono z najwyższą starannością. Jakość wykonania oraz piękna struktura drewna czynią każdy egzemplarz wyjątkowym oraz nieco innym od pozostałych. Stabilny blat szafki posłuży do postawienia elementów dekoracyjnych, takich jak kosz z owocami lub wazony. Dzięki 3 szufladom i 3 półkom szafka ta oferuje mnóstwo miejsca do poukładania ważnych rzeczy w zasięgu ręki. Jej montaż jest łatwy.

Ważna informacja: kolory i usłojenie drewna w poszczególnych meblach mogą się różnić, co sprawia, że każdy z nich jest jedyny w swoim rodzaju; wysyłka odbywa się losowo.
Kolor: brązowy i wielokolorowy Materiał: lite drewno mango Wymiary: 110 x 35 x 48 cm (szer. x gł. x wys.) Z 3 szufladami i 3 przegrodami Powierzchnia szlifowana, malowana i lakierowana Wymagany montaż: tak