merXu
Cancel
Hyundai Accent - CHROME Side Door Moldings

Hyundai Accent - CHROME Side Door Moldings

€19.08 +VAT
PLN 89.42
1 pc.
€19.08 +VAT
PLN 89.42
1 ×
PLN 89.42 +VAT
(1 pc.)
or
Description
NOWE LISTWY CHROM NA DRZWI BOCZNE

Komplet: 4 sztuki

Materiał: Plastik PVC

Szerokość listew: 2 cm

Wymiary:

Przód: 100 cm

Tył: 65 cm.

Możliwość wykonania listew na dowolny wymiar. Wystarczy napisać w mailu lub telefonicznie po zakupie.

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:

 • Listwy CHROM komplet (nowe, fabrycznie zafoliowane)
 • Intuicyjna graficzna instrukcja montażu w języku polskim
 • Oryginalne ekologiczne opakowanie ochronne
 • 2 lata gwarancji lub 150.000 kilometrów.
 • Po zakupowe bezpłatne wsparcie. Pomagamy i doradzamy w zakresie montażu listew oraz odpowiadamy na wszelkie inne pytania.

Jak zaoszczędzisz 1500 zł przy wydatku niecałych 150 złotych?

Gdybyśmy napisali, że konkretne rozwiązanie podamy pod koniec tego tekstu, to zainwestujesz 3 minuty w jego lekturę?

Panuje powszechne przekonanie, że efektowne dodatki do auta nie są mi właściwie potrzebne, ich koszt jest zbyt duży a montaż listew lub innych akcesoriów trzeba koniecznie zlecić specjalistom.

Podczas sprzedaży i produkcji listew od ponad 11 lat zwróciliśmy uwagę na kilka istotnych problemów i zagrożeń, z którymi zmagają się wszyscy użytkownicy aut zanim do nas trafili.

Proszę poniżej sprawdzić, która sytuacja jest Państwu najbliższa:

 1. Wsiadając do auta na parkingu ku zaskoczeniu orientujesz się że twoje drzwi boczne są uszkodzone. Posiadają wgniecenie, który sugeruje że kierowca zaparkowanego obok auta był na tyle nie ostrożny, że przez przypadek (?) otwierając drzwi swojego samochodu uderzył nimi Twoje auto. Teraz Twoje piękne auto koniecznie musi odwiedzić blacharza i lakiernika. Koszt: około 1500 zł (naprawa+malowanie), lub zakup nowych drzwi około 1000 zł + malowanie 500 zł. Taka sama sytuacja dotyczy Ciebie. Sam przez nieuwagę możesz uszkodzić również auto innej osoby a w tym przypadku koszty mnożą się conajmniej dwukrotnie. Ubezpieczyciel na pewno nie zapomni uwzględnić wszystkich kosztów przy wyborze nowego ubezpieczenia…
 2. Prowadząc swój kochany samochód, jadąc z rodziną do znajomych, przejeżdżasz blisko małych krzewów, drzewek lub innych drobnych przeszkód które niestety w kontakcie z karoserią Twojego auta pozostawiają drobne rysy na tyle głębokie i widoczne że niestety Twoje auto będzie teraz konkretnie oszpecone. Konieczna wizyta u lakiernika i malowanie całego boku. Koszt: około 1500 - 2000 zł.
 3. Jeździsz od wielu lat swoim autem bardzo bezpiecznie i bez szkodowo oraz omijają cię wszelkie losowe zdarzenia (!) ale Twoje auta gdzieś jakby zgubiło swój dawny blask oraz nie zachwyca cię już tak jak dawniej. Z zazdrością patrzysz na odpicowane nowsze auto sąsiada lub znajomego oraz coraz częściej myślisz nad zmianą i porzuceniem swojego wiernego i kochanego autka. Przeglądasz oferty innych samochodów i po paru chwilach dochodzisz do wniosku że czeka cię spory wydatek a przecież auto które kupisz też po jakimś czasie ci się szybko znudzi.

Są jednak proste rozwiązania.

Dla części osób te problemy są gigantyczne, jednak my spotykamy się z nimi na codzień, dzięki czemu mamy sprawdzone a co najważniejsze skuteczne rozwiązania.

Zakup ochronnych dekoracyjnych listew bocznych, dzięki temu oszczędzisz w przyszłości niemałe pieniądze, minimum 1500 zł

Kupując u nas listwy znacząco upiększysz i podniesiesz prestiż auta z chromowanymi dodatkami, a dodatkowo uzyskasz zabezpieczenie przed nieszczęśliwymi zdarzeniami które mogą się wydarzyć już jutro. Nigdy nie wiadomo.

Zdecyduj się w paru kliknięciach na zakup naszych listew wybierając przy tym super szybką wysyłkę, a najlepsze jest to że na zakup wydasz mniej więcej tyle co na 1 obiad z rodziną w restauracji.

Kto na tym najbardziej skorzysta?

Przede wszystkim Ty jako główny kierowca Twojego auta, ale pomyśl również kto inny jeszcze nim jeździ? Żona, kolega z pracy?

Wiesz że musisz posiadać takie listwy gdy spotka cię jedna z powyższych sytuacji.

Skorzystają na tym wszyscy. Tak naprawdę każdy samochód powinien je posiadać ale przeważnie przeciętny kierowca o tym nie myśli. Mądry Polak po szkodzie…

Co konkretnie otrzymasz?

 1. Proste rozwiązanie które zaoszczędzi dla Ciebie przy najtańszej opcji minimum 1500 zł.
 2. Eleganckie listwy dekoracyjne które znacząco podniosą prestiż Twojego auta.
 3. Ogromna oszczędność czasu: sporów i kłótni na parkingu, nerwów, wizyt w warsztatach samochodowych, kontaktów z ubezpieczycielami.
 4. Zyskasz zdecydowanie lepszy wygląd twojego auta bez konieczności zakupu oryginalnych listew są salonie samochodowym gdzie musiałbyś wydać (jeśli takie listwy są w ogóle dostępne) około 1000 zł.
 5. Nowe niedostępne wcześniej możliwości: w większości przypadków do Twojego auta nie zakupisz takich listew nigdzie indziej.
 6. Bardzo prosta i intuicyjna graficzna instrukcja montażu krok po kroku wraz ze starterem 3M do instalacji listew.
 7. Po zakupowe bezpłatne wsparcie. Pomagamy i doradzamy w zakresie montażu listew oraz odpowiadamy na wszelkie inne pytania.
 8. Produkt który zakupisz u nas otrzymasz od ręki bez oczekiwania na zapytanie odnośnie dostępności, sprowadzenie ich od dostawcy, opóźnienia itd. W 99% przypadków przy zakupie do godziny 12.00 zamówienie wysyłamy tego samego dnia i w ciagu 24 godzin jest u Ciebie.
 9. Natychmiastowe efekty, po montażu listew jesteś bezpieczny i możesz spać spokojnie. Spróbuj i wyobraź sobie pełną ochronę w każdym miejscu i czasie.
 10. Dołączysz do tysięcy zadowolonych klientów oraz prestiżowej społeczności właścicieli aut którzy o nie dbają i naprawdę kochają.

Dlaczego warto wybrać nas?

W ciagu 11 lat od otwarcia sprzedaży w 2011 roku sprzedaliśmy już tysiące listew dla wielu klientów, ale najważniejszym osiągnięciem są dla nas setki pozytywnych opinii zadowolonych klientów. Mając takie doświadczenie i opinie musimy to robić dobrze.

Możesz skorzystać z firmy, która przede wszystkim zadba o Ciebie jako klienta i da pełną gwarancję tego co proponuje albo możesz zaryzykować utratę czasu, pieniędzy oraz nerwów.

Nie czekaj, spróbuj, kliknij Kup Teraz i zakup listwy boczne. Zrób to dla siebie i Twojego auta.

Listwy są gotowe do montażu:
 • Dedykowane i idealnie dopasowane do konkretnego modelu auta.
 • Listwy posiadają na odwrocie specjalną dwustronną taśmę montażową.
 • Wystarczy przykleić. Bardzo łatwy montaż w 10 minut.
 • Listwy można naklejać zarówno na karoserię jak i na istniejące już standardowe listwy. Listwy nadają sportowy i jednocześnie elegancki styl. Estetyczne wykonanie podniesie prestiż Twojego samochodu.
 • Instrukcja wraz z kartą gwarancyjną w zestawie.
Perfekcja pod każdym względem!

Skuteczne zabezpieczenie: nasze listwy wysyłane są w solidnych i wytrzymałych ekologicznych opakowaniach aby zapobiec wszelkim uszkodzeniom.

Przykładowe możliwości zastosowania listew:

Zdjęcia na samochodach powyżej są zdjęciami dokładnie sprzedawanych listew - oryginalnymi pochodzącymi od naszych klientów.