merXu
Cancel
Adobe XD CC for Teams ML Win / Mac

Adobe XD CC for Teams ML Win / Mac

Manufacturer
Adobe
€230.46 +VAT
PLN 1,085.68
1 pc.
€230.46 +VAT
PLN 1,085.68
1 ×
PLN 1,085.68 +VAT
(1 pc.)
or
  • Need help?
Parameters
Manufacturer
Adobe
Description

Design, prototyp, doświadczenie!

Przedstawiamy Adobe XD! Przenieś koncept do prototypu w mgnieniu oka z nowym Adobe XD - rozwiązaniem UX/UI do projektowania interfejsów użytkownika, stron internetowych, aplikacji mobilnych i wielu innych. Potężna, płynna wydajność gwarantuje prosty i szybki sposób tworzenia treści, które będą wyglądać i działać świetnie na każdym urządzeniu - komputerze, tablecie czy smartfonie.

Poznaj Adobe XDProjektowanie w oparciu o doświadczenie użytkownika

Adobe XD zostało stworzone by spełnić oczekiwania dzisiejszych projektantów interfejsów użytkownika (UX/UI). Intuicyjne narzędzia oferują precyzję i wydajność, jakiej nie było nigdy wcześniej. Uzywaj funkcji oszczędzających czas takich jak Repeat Grid oraz elastycznych tablic by tworzyć zachwycające projekty, zaczynając od niskiej jakości szkiców po w pełni interaktywne prototypy dla każdego ekranu i rozdzielczości w kilka minut.

Projektuj, twórz prototypy, udostępniaj

Przełączaj się pomiędzy statycznymi szablonami a interaktywnymi prototypami jednym kliknięciem. Modyfikuj swój projekt a zmiany oglądaj w czasie rzeczywistym na prototypie - żadna synchronizacja nie jest wymagana! Podglądaj docelowe projekty na iOS lub Androidzie, a następnie dziel się nimi z resztą zespołu.

Wysoka wydajnoóść na Macu i Windowsie

XD jest natywnie zaprojektowany by współpracować zarówno z systemami Mac i Windows. XD jest częścią Creative Cloud, co gwarantuje tę samą precyzję i prędkość działania oraz integrację z programami typu Photoshop czy Illustrator. Nieistotne jest jakiej platformy używasz.