merXu
Cancel
3MK Hybrid glass 3MK FlexibleGlass Lite Apple iPhone XS Max

3MK Hybrid glass 3MK FlexibleGlass Lite Apple iPhone XS Max

EAN
5903108038850
Manufacturer
3MK
Manufacturer Code
3MK1292
€6.35 +VAT
PLN 30.10
1 pc.
or
You cannot place an order because this offer is not available at the moment.
  • Full flexibility
  • Need help?
Parameters
EAN
5903108038850
Manufacturer
3MK
Manufacturer Code
3MK1292
Description
Bezpieczeństwo użytkowania

FlexibleGlass Lite™ to hybryda folii i szkła. Elastyczna struktura eliminuje ryzyko pękania i kruszenia, co zapewnia Ci pełne bezpieczeństwo podczas korzystania z telefonu.

Prawie niewidoczne

FlexibleGlass Lite™ to alternatywa bestselleru 3mk Protection. Grubość 0,16mm czyni je najcieńszym szkłem hybrydowym na rynku. Dodatkowa warstwa na wyświetlaczu jest niemal niewyczuwalna!

Bezpieczne dla Ciebie

Eksperyment badawczy dscout pokazał, że przeciętny użytkownik trzyma telefon w dłoni niemal 2,5 godziny dziennie. FlexibleGlass Lite™ posiada atest Państwowego Zakładu Higieny, co gwarantuje, że jest wolny od substancji szkodliwych i bezpieczny dla zdrowia - niezależnie od tego, ile czasu z telefonem spędzasz.

Idealne dopasowanie

Dzięki laserowej produkcji FlexibleGlass Lite™ jest idealnie dopasowane do ekranu i posiada wycięcia na głośniki, aparaty i czujniki występujące w Twoim smartfonie.

Łatwy montaż

Dzięki zastosowaniu naklejek pozycjonujących Fit-In™ szybko i precyzyjnie dopasujesz szkło hybrydowe do ekranu. Montaż nigdy nie był tak prosty!

Skuteczna ochrona przed zarysowaniami

Dodatkowa powłoka ceramiczna zastosowana we FlexibleGlass Lite™ zwiększa wytrzymałość na zarysowania. Rezultat? Korzystasz z ochrony dłużej!

Skład zestawu:
  • 1 szt. FlexibleGlass Liteâ„¢ (przód),
  • naklejki pozycjonujÄ…ce Fit-Inâ„¢,
  • listki Dust­-Fixâ„¢,
  • CleaningSet.