merXu
Cancel

UAB BONUSERA

verified supplier
UAB Bonusera - virš 12-os metų sėkmingai veiklą vykdanti Lietuvos įmonė, kurios išvystytas prekinis ženklas „TOP SPYNOS“ yra vis labiau atpažįstamas, siejamas su kokybe, kompetencija ir itin plačia produktų pasiūla. Mūsų specialybė - tai vidinių durų furnitūra (ypatingai išskiriant durų bei langų ...
Country / Region
Lithuania
UAB BONUSERA

UAB Bonusera - virš 12-os metų sėkmingai veiklą vykdanti Lietuvos įmonė, kurios išvystytas prekinis ženklas „TOP SPYNOS“ yra vis labiau atpažįstamas, siejamas su kokybe, kompetencija ir itin plačia produktų pasiūla.

Mūsų specialybė - tai vidinių durų furnitūra (ypatingai išskiriant durų bei langų rankenas), slankiojančių durų sistemos, vyriai, automatiniai slenksčiai, seifai, furnitūra stiklinėms durims, ir kita.

Turime vieną didžiausių Lietuvoje durų rankenų ekspozicijų. Mūsų klientai maloniai laukiami TOP SPYNOS salonuose Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje, kad patys pamatytų ir išsirinktų iš daugiau nei 500 eksponuojamų durų rankenų modelių, patį geriausią variantą.

TOP SPYNOS atstovauja daugelį puikiai žinomų, pasaulinio lygio gamintojų, tokių kaip Olivari, Colombo Design, Aprile, Tupai, JNF Hardware, Nomet, Metal Bud, Corona Premium Handles, Otlav, Simonswerk, Terno Scorrevoli, Comaglio, Frosio Bortolo, AMIG, Anselmi, STV Serrature, MEDOS ir daugelį kitų.

Tiekiame savo produkciją daugeliui Lietuvos durų gamintojų, prekybos salonams, statybinėms organizacijoms, statybinių medžiagų prekybos centrams. Mūsų prekes galima rasti bei įsigyti įvairiuose Lietuvos miestuose, o taip pat ir mūsų elektroninėje parduotuvėje.