merXu

Cancel

SYNCO Sp. z o.o. Sp. kom.

verified supplier
Firma Synco to rzetelny partner dla wszystkich klientów, którzy potrzebują profesjonalnych i wytrzymałych rur proizolowanych. Z naszej oferty korzystają klienci indywidualni, instytucje publiczne oraz przedsiębiorstwa z różnych branż. Nasza firma posiada już 40 lat doświadczenia w produkcji rur pro...
Year established
1981
Total employees
11 - 50
Country / Region
Poland
SYNCO Sp. z o.o. Sp. kom.

Firma Synco to rzetelny partner dla wszystkich klientów, którzy potrzebują profesjonalnych i wytrzymałych rur proizolowanych. Z naszej oferty korzystają klienci indywidualni, instytucje publiczne oraz przedsiębiorstwa z różnych branż. Nasza firma posiada już 40 lat doświadczenia w produkcji rur proizolowanych, co pozwala nam na nieustanne udoskonalanie technologii i jakości naszych produktów.

Jesteśmy dumni z naszego patentu na wykonanie rur proizolowanych, który pozwala nam na stworzenie produktu najwyższej jakości. Nasze rury charakteryzują się wyjątkową izolacyjnością, co wpływa na zwiększenie ich wytrzymałości oraz trwałości. Produkujemy rury w różnych rozmiarach i kształtach, tak aby sprostać wymaganiom naszych klientów.

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych pracowników, którzy zawsze służą fachowym doradztwem i pomocą w wyborze odpowiedniego produktu. Działamy na terenie całego kraju, a nasze rury z powodzeniem są stosowane w budownictwie, przemyśle i wielu innych dziedzinach.

Firma Synco to nie tylko producent rur proizolowanych, ale również solidny i godny zaufania partner, który zawsze stara się spełnić oczekiwania klientów. Współpraca z nami to gwarancja najwyższej jakości produktów oraz profesjonalnego podejścia do klienta.

POZNAJMY SIĘ!