merXu
Cancel

Schlieger, s. r. o.

verified supplier
Jsme přední českou firmou specializující se na fotovoltaické elektrárny a tepelná čerpadla. S využitím nejmodernějších technologií poskytujeme komplexní řešení od výroby po servis. Díky spolupráci s předními univerzitami, jako je ČVUT a VUT, neustále optimalizujeme a vyvíjíme vlastní tepelná čerpa...
Year established
2010
Total employees
> 1000
Country / Region
Czechia
Schlieger, s. r. o.

Jsme přední českou firmou specializující se na fotovoltaické elektrárny a tepelná čerpadla. S využitím nejmodernějších technologií poskytujeme komplexní řešení od výroby po servis. Díky spolupráci s předními univerzitami, jako je ČVUT a VUT, neustále optimalizujeme a vyvíjíme vlastní tepelná čerpadla. Důraz klademe na kvalitu, efektivitu a cenovou dostupnost našich produktů.

Jsme hrdí na naše 11 052 realizací po celé České republice. Naši proškolení montážníci se postarají o bezchybnou instalaci, a díky našim vlastním skladům a profesionálnímu servisu garantujeme minimální chybovost a dlouhodobou záruku.

Nabízíme také zdarma osobní konzultace, nebo spolupracujeme na vyřizování dotací. Věříme, že obnovitelné zdroje energie jsou budoucností a rádi bychom se stali vaším spolehlivým obchodním partnerem, podporujícím inovace i ve vaší společnosti.

HYBRIDNÍ STŘÍDAČE - Sofar Solar

3 fázové, asymetrické, hybridní střídače

BATERIE - Sofar Solar

Baterie, bateriová úložiště a řídící jednotky

Fotovoltaické panely

Products