merXu
Cancel

MED-BUD BARBARA LAMPERSKA

verified supplier
Zapoznaj się z ofertą Med-BUD, w której znajdziesz optymalne rozwiązanie dla fasady swojego budynku. Wieloletnie doświadczenie we współpracy z wieloma producentami pozwoliło nam wybrać dla Ciebie najlepsze pod względem jakości i ceny materiały stosowane do dociepleń budynków. Współpracujemy z pro...
Year established
2016
Total employees
5 - 10
Country / Region
Poland
Response time
< 9 h
Response rate
82%
MED-BUD BARBARA LAMPERSKA

Zapoznaj się z ofertą Med-BUD, w której znajdziesz optymalne rozwiązanie dla fasady swojego budynku.

Wieloletnie doświadczenie we współpracy z wieloma producentami pozwoliło nam wybrać dla Ciebie najlepsze pod względem jakości i ceny materiały stosowane do dociepleń budynków.

Współpracujemy z producentami styropianu takimi jak Knauf, Swisspor, Austrotherm, Termoorganika oraz z producentami chemii budowlanej najwyżej jakości. W naszej ofercie znajdziesz przede wszystkim produkty firmy Caparol oraz Greinplast.

Naturalnie mamy w ofercie kleje, siatki, kołki (w tym bardzo specjalistyczne) a także innowacyjne, nowoczesne i trwałe techniki dekoracyjne w postaci paneli kwarcowych, imitacji drewna, które nadadzą Twojemu budynkowi niepowtarzalnego i wyjątkowego wyglądu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego, a gdyby okazało się, że brakuje jakiejś informacji z przyjemnością odpowiemy, doradzimy i postaramy się pomóc w optymalizacji rozwiązań pod względem jakości biąrąc pod uwagę również rozsądek finansowy danego rozwiązania.

Obsługujemy na terenie całego kraju firmy wykonawcze oraz klientów indywidualnych. Doskonale rozbudowana logistyka oraz współpraca z najlepszymi przewoźnikami pozwala nam na sprawną, szybką i niedrogą obsługę budów zlokalizowanych nawet na drugim końcu kraju.

Products