merXu
Cancel

HYDRO SAN SPA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

verified supplier
Firma Hydrosan z siedzibą w Świdrach istnieje na rynku już od 2007 roku. Zajmujemy się dystrybucją elementów wyposażenia łazienek, takich jak wanny z hydromasażem, kabiny masażowo-parowe oraz kabiny prysznicowe. Naszą ofertę stanowią produkty o nowoczesnym, świeżym wyglądzie, wykonane z najlepsz...
Year established
2007
Total employees
11 - 50
Country / Region
Poland
HYDRO SAN SPA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ


Firma Hydrosan z siedzibą w Świdrach istnieje na rynku już od 2007 roku. Zajmujemy się dystrybucją elementów wyposażenia łazienek, takich jak wanny z hydromasażem, kabiny masażowo-parowe oraz kabiny prysznicowe. Naszą ofertę stanowią produkty o nowoczesnym, świeżym wyglądzie, wykonane z najlepszych dostępnych materiałów i cechujące się niepodważalną jakością wykończenia.

Dbamy o to, aby nasze produkty odpowiadały aktualnym trendom w modzie, dlatego starannie dobieramy ofertę i regularnie wprowadzamy nowe, lepsze technicznie i wysmakowane pod względem designu modele. Nasze produkty charakteryzuje wysoki komfort oraz standard wyposażenia, dzięki czemu korzystanie z nich przypomina pobyt w salonie SPA.

Oferujemy najlepsze z dostępnych materiałów i najbardziej dopasowane układy. Komponenty takie jak pompy wodne, dmuchawy powietrzne czy podgrzewacze cechuje największa na rynku sprawność połączona z wysoką kulturą pracy. Stosujemy skuteczne metody oczyszczania wanien i magistrali wodnej oraz powietrznej, co gwarantuje sterylność i zdrową kąpiel.

Jako firma dbamy o zadowolenie naszych klientów, dlatego nie idziemy na kompromis w kwestii jakości i nie stosujemy tanich rozwiązań czy materiałów. Jesteśmy bezpośrednim importerem wanien oraz kabin prysznicowych, dzięki czemu możemy zaoferować niepowtarzalne ceny.

Udzielamy 2-letniej gwarancji na wszystkie nasze produkty oraz posiadamy certyfikaty jakości CE, ISO itp. Posiadamy również serwisantów w każdym województwie, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko i sprawnie rozwiązywać ewentualne problemy.

Firma Hydrosan to również profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego wyposażenia łazienki. Nasi specjaliści służą pomocą w doborze produktów dopasowanych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów.

Nasza długa znajomość branży pozwala nam na szybkie reagowanie na zmieniające się trendy i potrzeby rynku, dlatego stale poszerzamy naszą ofertę o nowe produkty i rozwiązania.

Jako firma dbamy również o środowisko naturalne, dlatego wszystkie nasze produkty spełniają wymogi ekologiczne i są przyjazne dla środowiska.

Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości produktów oraz usług, dlatego ciągle rozwijamy nasze know-how i inwestujemy w najnowsze technologie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić klientom produkty o najwyższej jakości, które pozwolą na relaks i odpoczynek w komfortowych warunkach w zaciszu własnej łazienki.


Kontakt


Świdry 104C 


Hydro San 
Świdry 104C 
21-400 Łuków 

Products