merXu
Cancel

Elektro-Siete, s.r.o.

verified supplier
Firma ELEKTRO-SIETE vznikla 2.8.2012. Našou hlavnou činnosťou je predaj elektroinštalačného materiálu a aktívnych a pasívnych sieťových komponentov v online priestore. Našim cieľom nie je len maloobchodný predaj konečnému spotrebiteľovi, ale aj veľkoobchodný predaj ďalším predajcom, montážnym a st...
Country / Region
Slovakia
Elektro-Siete, s.r.o.

Firma ELEKTRO-SIETE vznikla 2.8.2012. Našou hlavnou činnosťou je predaj elektroinštalačného materiálu a aktívnych a pasívnych sieťových komponentov v online priestore.

Našim cieľom nie je len maloobchodný predaj konečnému spotrebiteľovi, ale aj veľkoobchodný predaj ďalším predajcom, montážnym a stavebným firmám.

Firma ELEKTRO-SIETE sa zameriava na výrobky slovenských a zahraničných výrobcov, ktoré sú certifikované podľa aktuálnych noriem.

Máme super ceny, skvelé skladové zásoby a tovar expedujeme do 24h. Spokojnosť zákazníka je u nás na prvom mieste, čo pocíti zákazník už pri komunikácii :-).

Odbornosť v obore je samozrejmosťou, nakoľko sa problematike s elektroinštalačným materiálom venujeme už niekoľko rokov a za ten čas sme nadobudli cenné skúsenosti.

Products