merXu
Cancel

Electrocontact Zbigniew Szulman

verified supplier
Nr telefonu kontaktowego: 603 253 592 Hurtownia i Salon Oświetleniowy Electrocontact istnieje od 2009 roku. Zdobyte w tym czasie doświadczenie na rynku ugruntowało naszą pozycję jakopartnera godnego zaufania.   Nasz Zespół to już blisko kilkadziesiąt osób, zktórych część związana jest z bran...
Country / Region
Poland
Response time
< 14 h
Response rate
88%
Electrocontact Zbigniew Szulman

Nr telefonu kontaktowego: 603 253 592

Hurtownia i Salon Oświetleniowy Electrocontact istnieje od 2009 roku. Zdobyte w tym czasie doświadczenie na rynku ugruntowało naszą pozycję jakopartnera godnego zaufania.

 

Nasz Zespół to już blisko kilkadziesiąt osób, zktórych część związana jest z branżą elektrotechniczną od kilkunastu lat.Wiedza, fachowe doradztwo oraz elastyczne podejście do Klienta to naszwyróżnik.

Od 2014 r. jesteśmy członkiem grupy Elektro Omega S.A. zrzeszającej hurtownie elektrotechniczne z całego kraju. Dzięki temu możemyPaństwu zaproponować jeszcze lepsze warunki handlowe na asortyment kluczowychproducentów w branży elektrotechnicznej. W ofercie posiadamy asortymentproducentów krajowych i zagranicznych. Nasz magazyn to kilkanaście tysięcyproduktów, które mamy na stanie plus kilkadziesiąt tysięcy indeksów, którejesteśmy w stanie zamówić pod Klienta.

Staramy się kompleksowo zaspokajać potrzeby naszych klientów, zapewniającszybką realizację zamówień i fachową obsługę. Posiadając własny transport, przywiększych zakupach oferujemy dowóz towaru bezpośrednio do klienta. Dla stałychklientów na zakupione towary udzielamy korzystnych rabatów.

Szeroka gama asortymentowa pozwala zaopatrzyć w artykuły elektrotechnicznemieszkanie, dom, firmę, instytucję czy zakład przemysłowy oraz ogród, odmomentu tworzenia instalacji po oświetlenie dekoracyjne. Każdy instalator czymajsterkowicz znajdzie też dla siebie niezbędne narzędzia czy odzież roboczą.

Nasze ceny staramy się dostosowywać zawsze do cen rynkowych oraz potrzebKlienta. Dla stałych Klientów udzielamy dodatkowych korzystnych rabatów.Lokalizacja na ul. Kasprzaka 6, w niemalże samym centrum Łodzi sprawia, żejesteśmy łatwo osiągalni dla Klientów z całej Łodzi i okolic. Posiadając własnytransport, przy większych zakupach oferujemy dowóz towaru bezpośrednio doKlienta. Wysyłkę zamówień realizujemy tylko ze sprawdzonymi firmamitransportowymi tj.: GLS czy InPost.

Jeśli szukasz hurtowni, nastawionej na szybką i kompleksową obsługę Klientahurtowego, inwestycyjnego czy detalicznego – dobrze trafiłeś!

 

Zapraszamy do wizyty w naszej hurtowni i salonieoświetleniowym, gdzie znajdą Państwo szeroką ofertę artykułówelekrotechnicznych i produktów oświetleniowych.