merXu
Cancel

Compolux spol. s r.o.

verified supplier
Jsme malá česká rodinná firma zabývající se osvětlovací technikou a to už od roku 1994 . Naším cílem je neustrnout a stále zlepšovat náš vztah se zákazníky, zvyšovat kvalitu a různorodost námi nabízených produktů. Působíme jak na českém tak i zahraničním trhu . Naši centrálu najdete v Osvětim...
Country / Region
Czechia
Compolux spol. s r.o.

Jsme malá česká rodinná firma zabývající se osvětlovací technikou a to už od roku 1994. Naším cílem je neustrnout a stále zlepšovat náš vztah se zákazníky, zvyšovat kvalitu a různorodost námi nabízených produktů. Působíme jak na českém tak i zahraničním trhu.

Naši centrálu najdete v Osvětimanech, v malebné krajině pohoří Chřibů, ležících 15 km západně od Uh. Hradiště.

Disponujeme svým vlastním světelným studiem a prodejnou ve Zlechově, kde si můžete svítidla prohlédnout, osahat a nechat si poradit od zkušeného, proškoleného personálu s dlouholetou praxí. Můžete si zde zakoupit svítidla z naší vlastní výroby a také od dalších výrobců.

Snažíme se jít naproti svým zákazníkům. Nabízíme Jak široký výběr standardních svítidel, tak i  možnost vlastní zakázkové výroby a poskytujeme také poradenstvím a návrhy týkající se kompletního světelného vybavení domu, bytu, firem a škol atd. Naší hlavní specializací jsou jsou stropní a nástěnná svítidla.

Firma má vlastní sklárnu, díky níž jsme schopni pohotově reagovat na nové trendy v osvětlování. Díky své sklárně vyrábíme a zpracováváme své vlastní ohýbané sklo a skleněné komponenty.

Products