merXu
Cancel

BEMKO Sp. z o. o.

verified supplier
BEMKO Sp. z o.o. to firma z branży technicznej o ugruntowanej pozycji na rynku, notująca systematyczny wzrost udziału w produkcji sprzętu oświetleniowego i elektrotechnicznego w kraju i za granicą. Spółka, z zagranicznym kapitałem, założona w 2007 r. obecnie dystrybuuje swoje produkty na terenie Po...
Country / Region
Poland
Response time
< 6 h
Response rate
100%
BEMKO Sp. z o. o.

BEMKO Sp. z o.o. to firma z branży technicznej o ugruntowanej pozycji na rynku, notująca systematyczny wzrost udziału w produkcji sprzętu oświetleniowego i elektrotechnicznego w kraju i za granicą. Spółka, z zagranicznym kapitałem, założona w 2007 r. obecnie dystrybuuje swoje produkty na terenie Polski, w krajach Unii Europejskiej oraz w krajach wschodnich za pomocą rozbudowanej sieci hurtowni, wspieranej przez regionalnych menedżerów sprzedaży. Gwarancją stałej współpracy i zadowolenia Klientów jest oferowanie produktów i usług w najlepszej jakości i przystępnej cenie.

Od 2011r siedziba firmy BEMKO mieści się w Warszawie. Nowoczesny budynek biurowo-magazynowy zlokalizowany nieopodal głównego ciągu komunikacyjnego w kraju zapewnia duże możliwości logistyczne. Magazyn wysokiego składowania usytuowany w bezpośrednim sąsiedztwie biura znacznie przyśpiesza proces realizacji zamówień. Obszerne biuro gwarantuje komfort klientom odwiedzającym firmę i pracownikom.

Wszystkie produkty w ofercie BEMKO wykonywane są według aktualnych wymagań norm Unii Europejskiej. Producent zwraca szczególną uwagę na jakość stosowanych materiałów, detale wykończenia i nowoczesny design pamiętając jednocześnie o zachowaniu atrakcyjnej ceny wyrobów.

Products