merXu
Cancel

ALEKSANDRIAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

verified supplier
SKLEP Z NARZĘDZIAMI  MACHINARIUM.STORE Najpopularniejsze i jednocześnie najbardziej przydatne narzędzia w jednym miejscu, w szerokiej, zróżnicowanej ofercie – na te korzyści, a także wiele innych atutów liczyć mogą klienci korzystający ze sklepu internetowego Machinarium. Nasz asortyment obejmu...
Country / Region
Poland
Response time
< 10 h
Response rate
96%
ALEKSANDRIAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

SKLEP Z NARZĘDZIAMI MACHINARIUM.STORE

Najpopularniejsze i jednocześnie najbardziej przydatne narzędzia w jednym miejscu, w szerokiej, zróżnicowanej ofercie – na te korzyści, a także wiele innych atutów liczyć mogą klienci korzystający ze sklepu internetowego Machinarium. Nasz asortyment obejmuje niemal kompletną ofertę urządzeń wykorzystywanych w przemyśle oraz usługach budowlanych czy mechanicznych.

Przykładowe narzędzia w Machinarium

W sprzedaży sklepu Machinarium znaleźć można wytrzymałe, niezawodne i funkcjonalne urządzenia wykorzystywane w wielu branżach technicznych. Przykładowo można wśród nich wymienić:

  • elektronarzędzia,

  • urządzenia pneumatyczne,

  • agregaty prądotwórcze

  • maszyny ogrodnicze,

  • wiertnice i tarcze diamentowe.

Korzystne opcje zakupu elektronarzędzi w Machinarium

W celu ułatwienia możliwości pozyskania odpowiedniego produktu, przygotowaliśmy również specjalne opcje płatności, w tym rozłożenie jej na raty lub skorzystanie z opcji leasingu. Wiele z produktów z naszego asortymentu jest już dostępna do realizacji zamówienia w ciągu 24 godzin, dzięki czemu bardzo szybko trafi w Państwa ręce.

Products