merXu

Abbrechen

Pvhurt.pl Anna Kulikowska

überprüfter Lieferant
Hurtownia Fotowoltaiczna PVhurt.pl Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną urządzeń umożliwiających realizację instalacji opartych na odnawialnych źródłach energii. Dzięki naszej pozycji, możemy oferować zawsze konkurencyjne ceny, a produkty światowych marek są dostępne od ręki. Jako doświadczo...
Year established
2023
Total employees
< 5
Country / Region
Polen
Reaktionszeit
< 2 h
Response rate
99 %
Pvhurt.pl Anna Kulikowska

Hurtownia Fotowoltaiczna PVhurt.pl

Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną urządzeń umożliwiających realizację instalacji opartych na odnawialnych źródłach energii. Dzięki naszej pozycji, możemy oferować zawsze konkurencyjne ceny, a produkty światowych marek są dostępne od ręki. Jako doświadczony dystrybutor, z przyjemnością polecamy panele fotowoltaiczne, inwertery, falowniki, zabezpieczenia, okablowanie oraz elementy montażowe paneli.

Specjalizujemy się głównie w sprzedaży hurtowej, kierując naszą ofertę do klientów indywidualnych, firm oraz gospodarstw rolniczych. W naszej ofercie znajdują się artykuły od wiodących producentów takich jak Beyondsun, Canadian, Exiom, Haitai, Huasun, Hyundai, JA Solar, Jetion, Jinko Solar, Jolywood, Phono Solar, Risen, Selfa, Suntech, Tongwei Solar oraz Trina Solar. Produkty te są w pełni przystosowane do pracy w warunkach polskich, gwarantując niezawodność i wydajność.

Jeśli chodzi o falowniki, polecamy produkty od czołowych producentów jak Growatt, FoxEss oraz Selfa, a w zakresie konstrukcji fotowoltaicznych polecamy produkty z rodziny K500.

PVHurt.pl to miejsce, gdzie jakość spotyka się z innowacyjnością. Nasza szeroka gama produktów sprawia, że jesteśmy jednym z wiodących dostawców rozwiązań fotowoltaicznych w Polsce.  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i dołączenia do grona zadowolonych partnerów!

Produkte