merXu
Abbrechen

Kamila Bochenek SKLEPBUDOWLANCA.pl Materiały Budowlane

überprüfter Lieferant
SKLEPBUDOWLANCA.PL , z siedzibą koło Krakowa, jest dystrybutorem takich firm jak: BENFER , UPONOR FISCHER LATICRETE , KOMATZ   zajmującej się dystrybucją profesjonalnych wałków, pędzli, lakierów oraz innych akcesoriów malarskich i remontowo-budowlanych. Ponadto BUD-MIX to partner handlowy fir...
Year established
2018
Total employees
5 - 10
Country / Region
Polen
Kamila Bochenek SKLEPBUDOWLANCA.pl Materiały Budowlane

SKLEPBUDOWLANCA.PL, z siedzibą koło Krakowa, jest dystrybutorem takich firm jak: BENFER, UPONOR FISCHER LATICRETE, KOMATZ  zajmującej się dystrybucją profesjonalnych wałków, pędzli, lakierów oraz innych akcesoriów malarskich i remontowo-budowlanych. Ponadto BUD-MIX to partner handlowy firm: RAMONDI, SOLA, BESSIER, FILA, ADIAM NOZAR BASE, ENGELBERT STRAUSS,WIM, SIRI, KNIPEX, ARDON, SEMINCAPARREGHINI

I wiele innych marek dostępnych na zapytanie

Starannie dobrany asortyment, pochodzący bezpośrednio od sprawdzonych dostawców, umożliwia kompleksowe zaopatrzenie zarówno niewielkich, jak i bardzo dużych odbiorców, a miła, kompetentna obsługa zawsze chętnie służy fachowym doradztwem i pomocą w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań. Jesteśmy firmą, która zarówno importuje jak i exportuje do Unii Europejskiej. Zapraszamy wykonawców którzy cenią jakość, a nie cenę.

Regularnie poszerzamy asortyment, rozwijamy grupy towarowe i dokładamy wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Stawiamy na jak najlepszy kontakt z kontrahentami - uważnie słuchamy ocen, sugestii i życzeń naszych partnerów, dzięki czemu możemy zaoferować pędzle i inne akcesoria malarskie, najlepiej dopasowane do zapotrzebowania rynku. O naszej przewadze nad konkurencją decyduje wysokiej jakości towar, dostępny w niezwykle konkurencyjnych cenach.

U nas kupisz produkty wielu znanych marek. Zachęcamy do współpracy osoby indywidualne oraz firmy z Polski, i zza granicy. Nasza firma jest stanie zadowolić każdego klienta zarówno detalicznego, inwestora i wykonawcę.

Produkte