merXu

Abbrechen
merXu Protected Payments
Sichern Sie Ihre Zahlung bis zur Lieferung.
500 x Kabelbinder mit Clip Photovoltaik CLK2

500 x Kabelbinder mit Clip Photovoltaik CLK2

Anfrage senden
Dieses Angebot ist nicht mehr aktiv. Fügen Sie eine Anfrage hinzu und erhalten Sie Angebote von mehreren Verkäufern.
Beschreibung
OPASKI KABLOWE Z KLIPSEM KRAWĘDZIOWYM CLK2 - 500 SZTUK JEDYNE  ORYGINALNE OPASKI KABLOWE Z KLIPSEM CLK2  -należy zwrócić uwagę na sposób zaciągania się opaski, tylko opaski od nas zaciągają sie gładką stroną do zapinanego przedmiotu-profilowane zapięcie które powoduje że opaska zciągnie się na bardzo cienkim przedmiocie                                                                                                                        Oto dane techniczne opaski kablowej CLK2:

Długość opaski: 200 mm/20 cm

Szerokość opaski: 4,6 mm

Maksymalny obwód mocowania: 50 mm

Maksymalna siła zrywająca: 22 kg

Temperatura pracy opaski: od -40°C do +105°C

Temperatura pracy podnóżka: od -40°C do +105°C

Właściwości przeciwpożarowe: UL94 HB

Materiał: poliamid 6.6 odporny na udary, stabilizowany termicznie (PA66HIRHS)

Zgodność z dyrektywą ELV: tak

Kolor: czarny

Opakowanie: 500 sztuk

Opaska kablowa CLK2 to bardzo wytrzymała i elastyczna taśma z klipsem krawędziowym o długości 200 mm oraz szerokości 4,6 mm. Ta opaska jest idealnym narzędziem do mocowania i zabezpieczania kabli i przewodów na zewnątrz budynków, ponieważ jest odporna na trudne warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UV.Klips krawędziowy CLK2 jest ruchomy i posiada zaczep, który może być łatwo zamontowany na wszystkich płaskich powierzchniach o grubości od 1 do 3 mm. Dzięki swojej ruchomej konstrukcji, klips może być dostosowany do wymaganej pozycji przed zamocowaniem, co zapobiega obracaniu się przewodu lub kabla w opasce. Montaż klipsa jest bardzo łatwy, można go przeprowadzić ręcznie lub za pomocą narzędzia do nakładania.Opaska kablowa CLK2 wykonana jest z poliamidu 6.6, który jest odporny na udary i stabilizowany termicznie (PA66HIRHS), co czyni ją bardzo wytrzymałą i trwałą. Opaska ta spełnia również wymagania dotyczące właściwości przeciwpożarowych UL94 HB oraz jest zgodna z dyrektywą ELV. Temperatura pracy opaski wynosi od -40 °C do +105°C, a temperatura pracy podnóżka również wynosi -40°C do +105°C.Podsumowując, opaska kablowa CLK2 z klipsem krawędziowym to bardzo wytrzymałe narzędzie do mocowania kabli i przewodów na zewnątrz budynków. Klips ruchomy CLK2 jest łatwy do zamocowania i zapobiega obracaniu się przewodu lub kabla w opasce. Opaska jest również odporna na trudne warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UV, co czyni ją idealnym narzędziem do użytku w trudnych warunkach.

POSIADAMY INNE WARIANTY OPASEK KABLOWYCH Z KLIPSEM KTÓRE SĄ DOSTĘPNE W POZOSTAŁYCH NASZYCH OFERTACH NA ALLEGRO

Neu beim Einkaufen bei merXu?

Es ist einfacher als Sie denken. Wir stellen Ihnen eine Schritt-für-Schritt-Anleitung zur Verfügung

Verhandeln Sie mit dem Verkäufer

Sie können den Verkäufer kontaktieren, um Ihre Bestellung anzupassen, den Preis zu verhandeln oder sich über andere Angebote aus seinem Portfolio zu informieren, bevor Sie einen Kauf tätigen. Wählen und klicken Sie auf das Angebot, das Sie interessiert. Finden Sie die "ANFRAGE SENDEN" Schaltfläche auf der rechten Seite des Angebots und Sie werden direkt zu einem Chat mit dem Verkäufer weitergeleitet

Eine Anfrage, mehrere Angebote
Erstellen Sie eine Anfrage, indem Sie dem Anbieter mitteilen, was Sie brauchen.