Gastro Masters

ověřený dodavatel
Szanowni Państwo,  Na rynku istniejemy od 2001r. Początkowo zajmowaliśmy się głównie przetargami publicznymi. Kilkanaście lat temu postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność w wyniku czego powstał nasz sklep internetowy www.goga-gastro.pl  Nasza firma od lat współpracuje z największymi Polskimi...
Country / Region
Polsko
Doba odezvy
< 10 h
Response rate
91 %
Gastro Masters

Szanowni Państwo, 

Na rynku istniejemy od 2001r. Początkowo zajmowaliśmy się głównie przetargami publicznymi. Kilkanaście lat temu postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność w wyniku czego powstał nasz sklep internetowy www.goga-gastro.pl 

Nasza firma od lat współpracuje z największymi Polskimi dystrybtorami i producentami sprzętu, akcesorii i mebli gastronomicznych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo sprzęt dużch producentów ale i także od tych mniejszych mniej znanych. Dodatkowo współpracujemy także z zagranicznymi producentami sprzętu gastronomicznego. Każdego miesiąca nawiązujemy współpracę z nowymi firmami co owocuje stałym poszerzaniem się naszej oferty. Obecnie posiadamy ponad 50000 produktów w naszym sklepie internetowym. 
Znaczną część sprzętu importujemy bezpośrednio od producentów z Włoch, Hiszpanii, Grecji i innych krajów UE dzięki czemu możemy Państwu zaproponować sprzęt wysokiej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie co przenosi się na możliwość negocjacji cen. Regularnie organizujemy promocje i wyprzedaże.

Nie ograniczamy działalności firmy tylko do sprzedaży profesjonalnych urządzeń oraz ich serwisowania. Każdego klienta otaczamy opieką w zakresie doradztwa technicznego i doboru urządzeń do indywidualnych potrzeb i wymagań. Na życzenie klientów opracowujemy pełne technologie, dostosowane do ich specyfiki. Dopełniamy wszystkich niezbędnych uzgodnień i wytycznych. 

Nasza firma od 11 lat startuje w przetargach publicznych w wyniku czego wyposażamy przedszkola, szkoły, uczelnie, szpitale i inne placówki publiczne . Naszymi klientami są także renomowane duże hotele, restauracje, puby, supermarkety, sieci stacji benzynowych i inne obiekty takie jak piekarnie, cukiernie, pizzerie, stołówki zakładowe. Jesteśmy dobrze zorganizowanym i doświadczonym partnerem handlowym. 

Proponujemy naszym klientom także rozwiązania finansowe jak zakup na raty lub leasing.

Zapraszamy Państwa do współpracy z naszą firmą.  

Infolinia 800 800 490
godziny pracy pon-pt 09:00 - 17:00
 
Specjaliści do spraw sprzedaży

664 016 806

602 362 876

mail: sklep@goga-gastro.pl

strona: www.goga-gastro.pl

Produkty