Automotive

(1 082 806 výsledků)
Seřadit podle
Zásuvka válcová 5T, 216-446mm
Akční cena

Zásuvka válcová 5T, 216-446mm

Cena od
799,27 Kč +DPH
32,67 €
 • Světelný tok: ***3
 • Pro kov: 65
 • Rozpouštědlové barvy a laky: 68
 • Teplotní rozsah: 90
 • Výška vlasu / kartáče mm: 06
 • Označit: 09
 • Pracovní čas: ***5
 • Přesnost +/- mm: 0
Dodavatel:
HA
Hammerjack OÜ
ověřený dodavatel
Doba odezvy: obvykle až 4 hodin
Gumové autokoberce Gledring Škoda Kodiaq 2017-

Gumové autokoberce Gledring Škoda Kodiaq 2017-

Cena od
399,18 Kč +DPH
 • Rok výroby vozu: 2017-
 • Model vozu: Kodiaq
 • Značka vozu: Škoda
 • Počet kusů v sadě: 4
 • Materiál: gumové
 • Barva: černá
 • Distribuce: neznámá
 • Obsah sady: Sada na celé auto
Dodavatel:
AU
AUTO HOTÁREK s.r.o.
ověřený dodavatel
Doba odezvy: obvykle až 2 dny
Nenašli jste, co hledáte? Pomůžeme vám!

Automobily

V tejto kategórii nájdete diely a autodoplnky, ktoré vám umožnia postarať sa o každý prvok vozidla. Na tomto portáli nájdete potrebné produkty od renomovaných výrobcov určené pre príslušné modely vozidiel. Zadajte objednávku hneď teraz a uvidíte, aké ľahké je opraviť defekt a starostlivosť o vaše auto. Automotive je oddelenie, kde si každý, kto sa profesionálne venuje opravám motorových vozidiel, nájde to svoje.

Autosúčiastky

Jednotlivé produkty ako spojky, brzdy, klinové remene, alternátory a batérie sú základným príslušenstvom každého automobilu. Bez základných prvkov je nemožné uviesť vozidlo do pohybu. V tejto kategórii nájdete všetky potrebné produkty najvyššej kvality. Vďaka tomu tu mechanici, ktorí prevádzkujú malé dielne aj veľké dielne, tu nájdu autodiely zhodné s týmto modelom. Kategória automobilový priemysel - tu nájdete všetko, čo potrebujete.

Účelom alternátora je premena mechanickej energie na elektrinu. Výsledný prúd sa prenáša do batérie. Alternátor a kľukový hriadeľ sú pripevnené k motoru pomocou klinového remeňa alebo klinového remeňa. Všetky tieto prvky nájdete v kategórii automobilový priemysel za atraktívne ceny. V prípade poruchy a potreby výmeny - objednávku môžete efektívne uskutočniť výberom vhodného modelu. V tejto kategórii nájdete aj výrobky, ktoré obnovia účinnosť brzdového systému. Môžu sa poškodiť brzdové doštičky, kotúče, strmene, čerpadlo a dokonca aj samotný brzdový pedál. Ak spozorujete akékoľvek nezrovnalosti, nezabudnite skontrolovať príčinu poruchy a kontaktujte odborníka, ktorý určite objedná príslušné diely a opraví ich.

V podkategórii klimatizácia a kúrenie nájdete výrobky, ktoré je možné použiť na opravu vykurovacieho systému alebo chybného chladenia interiéru vozidla. Počas prevádzky sa tiež môžu poškodiť systémy riadenia, vstrekovania a karburátora. Potrebné autodiely nájdete v príslušných podkategóriách. Vďaka tomu rýchlo a efektívne získate to, čo hľadáte.

Pri výbere všetkého potrebného autodoplnku (automobilu) stojí za to pamätať na pravidelné výmeny oleja a doplňovanie jednotlivých kvapalín, napríklad chladiacich kvapalín. Na našej webovej stránke nájdete tiež výrobky na správne mazanie komponentov. Skontrolujte parametre a vyberte ich príslušné typy. Je tiež potrebné pamätať na kontrolu stavu stieračov. Ak spozorujete, že perie sa opotrebovalo - objednajte si nové a nezabudnite vymeniť staré prvky. Postup je jednoduchý a môžete ho úspešne dokončiť sami.

Auto doplnky

Kategória automobilový priemysel nezahŕňa iba autodiely, ale aj všetky automobilové doplnky. Cestné auto by malo byť z veľkej časti funkčné a starostlivo dokončené aj zvonka. Ak veľa cestujete alebo radi lyžujete v horách, oblečte si nosiče batožiny alebo boxy, ktoré môžete odložiť na strechu. Vďaka nim získate ďalší priestor na prepravu väčších vecí.

Rovnako stojí za to postarať sa o estetický vzhľad automobilu. Ak radi umývate auto, určite sa zásobte autokozmetikou. Vďaka nim odstránite nečistoty a zvyšky, ktoré vznikli počas jazdy. Čistiace prostriedky určené na farby na automobily sú úplne bezpečné. Neobsahujú škodlivé látky, zabraňujú prilepeniu nečistôt a dodávajú krásny lesk. Tiež stojí za to obliecť si sklenené výrobky, ktoré im pomôžu udržiavať čisté každý deň. V tejto kategórii nájdete aj vymeniteľné žiarovky, ktoré je možné úspešne uložiť do kufra alebo garáže. Vďaka tomu môžete v prípade vyhorenia prvok rýchlo vymeniť a zaistiť bezpečnosť na ceste.

S produktmi dostupnými v kategórii automobilový priemysel bude vaše auto vždy fungovať dobre! Cestné vozidlo bez porúch zaručuje bezpečnú jazdu pre vodiča, cestujúcich a ostatných účastníkov cestnej premávky. Starajte sa o auto komplexne a neignorujte svetlá. Skontrolujte ponuky renomovaných výrobcov a vyberte si komponenty príslušnej kvality.