merXu

Отмяна на

DriveGo Sebastian Petrykowski

проверен доставчик
Dostarczamy komponenty PV, napędzając przy tym transformację energetyczną naszego kraju!  Jesteśmy liderem w branży fotowoltaiki i pomp ciepła , gotowi do współpracy zarówno z klientami detalicznymi , jak i firmami monterskimi . Nasza oferta obejmuje innowacyjne rozwiązania od renomowanych pr...
Година на създаване
2018
Общо служители
11 - 50
Държава/регион
Полша
Време за реакция
< 2 h
Процент на отговорите
100%
DriveGo Sebastian Petrykowski

Dostarczamy komponenty PV, napędzając przy tym transformację energetyczną naszego kraju! 

Jesteśmy liderem w branży fotowoltaiki i pomp ciepła, gotowi do współpracy zarówno z klientami detalicznymi, jak i firmami monterskimi. Nasza oferta obejmuje innowacyjne rozwiązania od renomowanych producentów, gwarantując najwyższą jakość i wydajność. 

W naszych magazynach zawsze mamy gotowy asortyment, obejmujący falowniki i magazyny energii od takich marek jak Sofar Solar, Foxess, a także panele fotowoltaiczne od gigantów branży, takich jak Jinko, Ja Solar, Longi. Dodatkowo, w ofercie posiadamy pompy ciepła od uznanych producentów, takich jak LG, Haier, Kaisai, Panasonic, Kołton i wielu innych. 

Co nas wyróżnia? Naszą priorytetową zasadą jest dostępność fizyczna towaru w magazynie. Oferujemy Państwu pewność, że zamówione produkty zostaną wysłane błyskawicznie. Aktualizujemy na bieżąco informacje dotyczące czasu dostawy, abyście mieli pełną klarowność co do procesu zakupu. 

Dołącz do społeczności, która aktywnie uczestniczy w rewolucji energetycznej. Z nami inwestujesz w przyszłość, dostarczając nie tylko produkty najwyższej jakości, ale także nowatorskie rozwiązania energetyczne.